Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tej egészséges?

A tej egészséges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 11:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

mi az , hogy miért lett lepontozva ?

nehogymá te mondd meg hogy ki hogy legyen pontozva

mivagy te rendőr ?

otthon dirigáljál , meg hőbörögjél .

az van lepontozva aki le van pontozva.

dik még fel van háborodva magának , ki ez te ?

menj má innen hallod , teljesen felborítottad a kérdést

2012. aug. 13. 18:53
 12/16 A kérdező kommentje:
Régen a tv reklámokban is azt hangsúlyozták , hogy a tej élet , erő , egészség , emiatt tettem fel a kérdést , nem arra voltam kíváncsi , hogy ki miért nem eszik lisztet meg iszik üdítőt ..
2012. aug. 13. 19:01
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy kérdést tettél fel, ennek egyenes arányú következménye, hogy többféle választ fogsz kapni, amelyek ÉRVELÉSEKKEL lesznek alátámasztva. Épp ezért abszurd is az állításod. Nem elsősorban neked szólt a kérdésem, mert feltételeztem, hogy vagy annyira objektív, ha már informálódni szeretnél valamiről akkor nem a saját véleményeddel megegyező kommneteket helyezed előtérbe, továbbá hálás vagy amiért valaki veszi a fáradtságot, hogy írjon neked. (Talán még ő kérjen elnézést, hogy segíteni szeretett volna neked?) Feltételeztem, nyitott vagy ennyire. Ezek szerint tévedtem. A reakciód olyan mértékben röhejesre sikerült (első sorban külső és belső igénytelensége miatt), hogy arra nem lehet mit reagálni. Legközelebb próbáld meg elkerülni, mert senki nem fog komolyan venni, csak kinevetteted magad. Mielőtt még megsértődnél, jelzem, hogy ezt jó szándékkal mondom. A véleményemet továbbra is fenntartom, a tej nem egészséges. Tessék, még egy linkeket is kapsz: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már. Ma már a levegő is egészségtelen. Akkor ne igyál tejet. Az viszont tuti h én mindíg rengeteget ettem és se rossz fogam se törött csontom.

Én mindenesetre nem fogom mindenről elhinni h egészségtelen amire azt mondják.

2012. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%

20:10


13:06 vagyok. Igazad van, ilyeneknek nem érdemes válaszolni. Neked meg, kérdező, nem értem mi bajod azzal, ha kérdezel és választ kapsz rá. De hát, ez van, kell egy bizonyos mértékű intelligencia ahhoz, hogy meghallgasd és elfogadd valaki más véleményét, ha az ellenkezik a tiéddel...

2012. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Látjátok ? Már megint okoskodtok .

El lehet tolni a biciklit oda , ahol ez bejön .

Mégegyszer mondom, nem érdekel ,hogy ki nem ehet lisztet , meg kólát meg stb...

2012. aug. 14. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!