Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Undorodsz valamelyik ételtől?

Undorodsz valamelyik ételtől?

Figyelt kérdés
esetleg beteg voltál tőle
2012. aug. 7. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, a főtt cső(!)tésztától. Érdekes, ha más alakú (négyzet, cérnametélt..), akkor nem.
2012. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Beteg nem leszek tőle, mert inkább száraz kenyeret eszem, minthogy lenyeljem, ha annyira nincs más (szerencsére van)... pláne mivel már magamra főzök.. :)

2012. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. a pacaltól undorodom.

Illetve az ilyen savanyúságoktól, undorító szaguk van szerintem. (Persze lefogadom, ha más szereti, de nekem borzalmas.)


Illetve a halas ételeket utálom, amióta volt szerencsétlenségem a tescoban látni, mit művelnek velük, mire odakerül a vásárlók elé.... Fejj, most ettől felfordult a gyomrom. Ezt igazán az érti aki látta...

2012. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szerettem a gyümölcsös joghurtokat, de 4-5 hónapig szinte csak azt ettem leveseken kívül(nem nagyon tudtam mást, eltört az állkapcsom), utána pár évig már akkor rosszul voltam, ha a boltban megláttam. Azóta már kibékültem velük, de enni azért még nem szoktam.

Beteg a káposztás ételektől szoktam lenni (székely, töltött stb.), de mivel azokat szeretem, azért néha eszek egy keveset, ha tudom, hogy nem megyek sehová másfél napig :)

2012. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
a Máj, gomba és a hurka. Hánytam tőlük. Illetve legutóbb a debreceni kolbász-virslifélétől voltak gondjaim. Mostanában azt sem eszek...
2012. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jah, az lemaradt, hogy van pár étel, amit nem szeretek és a világért se enném meg, de undorodni nem undorodok tőlük.
2012. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
zöld színű ételek,joghurtok az állaga miatt.Ha teszek bele müzlit megeszem
2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én a tavaszi újhagymától hányni szoktam. Nem tudom miért az ízét szeretem, viszont már annyiszor hánytam ki, hogy azóta rá sem tudok nézni. Plusz nekem migrénem van az erős illatú ételektől, mint pl. a székelykáposzta így azokat sem szoktam készíteni.
2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Sokáig nem ettem meg a lecsót, a halászlevet, a káposztás ételeket és a zöldbabfözeléket. Mostanában a pacal, a kocsonya, a sárgadinnye és a kovászos uborka van a nem szeretem listámon.
2012. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a sárgadinnyét én se bírtam soha megenni
2012. aug. 7. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!