Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Paradicsomsaláta hagyma nélkül?

Paradicsomsaláta hagyma nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretjük a hagymát annyira,finom lesz így is?(Sima,egyszerű ecetes salátára gondoltam..)
2012. aug. 4. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretitek a hagymát, akkor finomabb lesz (számotokra) nélküle nem? :)

Egyébként úgy van rá keret, akkor vannak nagyon király balzsam ecet szirupok, sima is van, meg bazsalikomos, stb. Nagyon jó vele, azt is kipróbálhatod.

De sima balzsamecet is jó, meg abból is lehet ilyen ízesített szirupokat csinálni házilag.

2012. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy recept sem szentírás! Ha valamilyen hozzávalót nem szeretsz, ne tedd bele, nem kell mások ízlését követni.
2012. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Ment a zöld kéz!:)
2012. aug. 4. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Finom hagyma nélkül is, én sokszor csinálok ecetes-cukros lében csak paradicsomból salátát, de nagyon finom a tejfölös paradicsomsaláta is.
2012. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hagyma nélkül szoktam, kis ecetes-cukros lével megöntözöm, szóval nem áztatom bene. rá egy kis olivolaj, és , ha van friss bazsalikomlevelem, azt aprózok rá,ha nincs akkor petrezselymet.egy kis borsot is szórok rá.

amúgy másban szerete a hagymát, de a paradicsomsaláta nekem a paradicsom maga:)

2012. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!