Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS Szakemberek! Elvállaljak-e...

SOS Szakemberek! Elvállaljak-e egy ilyen munkát?

Figyelt kérdés
kezdő cukrászlány vagyok, de a hely, ahova felvennének többet vetne vissza, mint előre és félek, hogy a cvmben csak "szégyenfolt" lenne és ezért később kinéznének és nem vennének fel, mert én luxus hotelek vagy színvonalas cukrászdákban szeretnék hosszabb távon dolgozni
2012. júl. 31. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétan?
2012. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak visszavetne akkor ne vállald el
2012. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
tesco?
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
konkrétabban üzemi meló vhol újpesten, de amit láttam elborzasztott :( többet nem írnék
2012. júl. 31. 21:16
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, tescos minőség
2012. júl. 31. 21:18
 6/10 Tinker Bell ***** válasza:
73%
Valahol el kell kezdeni... ha megteheted, hogy visszautasíts egy állást, akkor tedd, ha nem állsz úgy, akkor vállald el, és közben lehet keresgélni.
2012. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
közben nem tudnék, mivel sokáig kéne melózni így másra nem is maradna idő
2012. júl. 31. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha anyagilag megteheted, hogy visszamondod, akkor ne vállald el.

De arra számíts, hogy ilyen színvonalas helyre, ha kezdő vagy, akár évekig is várhatsz, hogy bekerülhess!!!

Ha addig meg tudsz élni valamiből, akkor hajrá.

De!

Egy másik állásnál nem kell föltétlenül beszámolni arról, milyen helyeken dolgoztál addig, valamint ne hidd, hogy az jobb ajánló levél lenne, ha évekig munkanélküli lennél, és nulla gyakorlatod lenne, annál, mint hogy tisztességesen dolgozol egy alacsonyabb színvonalú helyen, szakmai gyakorlatot szerezve!!!

2012. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
anyagilag még megtehetem, ám a de! után sajnos fájóan realisztikus választ írtál :(
2012. júl. 31. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

figyelj. Tapasztalatom szerint az is jobb mint a semmi. Én 3 éve végeztem és nem kapok melót a szakmában mert még egy nyamvadt tesco sincs hogy oda menjek. Szakmai tapasztalatnak az is jó és megvan rá az esély h könyebben felvesznek máshova.

Én nem hagynám ki

2012. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!