Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól néz ki ez az...

Szerintetek jól néz ki ez az étel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gondolom végzek egy kis vélemény nyílvánitást az apukám által főzött pörköltről szerintem finom lett.Le is fotóztam szerintetek jól néz ki? Kép: [link] (Ez csak egy tányérral nem csak ennyit főzött apukám.

Előre is köszi a véleményeket.



2012. júl. 27. 16:05
1 2
 11/17 doboszoli ***** válasza:
100%

"Azonkívül a pörkölt csak nokedlival jó."

Illetve Te ezzel szereted legjobban. Mecsoda különbség!!

A kérdésre: Hát, egy szakács olimpián nem állná meg a helyét a tálalás, (ezt kérdezted), de gondolom nem is ez a cél.Ám otthonra, az éhséged csillapítására tökéletes, ha amúgy ízbélileg rendben van.

Köszönd meg apukádnak, és fogyasszátok egészséggel!

2012. júl. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Megköszöntem neki.

Míg hűlt addig fényképeztem le és gondolom kirakom kinek mi a véleménye. Szerintem íz a lényeg nem a látvány...

2012. júl. 28. 12:11
 13/17 doboszoli ***** válasza:
100%

Még egyszer mondom: teljesen rendben van az étel külleme egy családi ebédre, vacsorára!

Ám idézném tanult barátom, Szamosi séf úr bölcs mondását:

"Először a szemünkkel eszünk." Ez nem a fotóra vonatkozik, hanem úgy általában megszívlelendő tanács.

2012. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. A tálaláson még van mit gyakorolni.:D

Olyan "16 évesen először főztem feeling" - je van.

De ha Te csináltad, ha az Édesapád, és a család tagja lennék mindeféleképpen ennék belőle.

2012. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem néz ki túl jól de én a nagyobb húsokat nem szeretem válogatós vagyok de a tészta biztos finom meg a többi is de rosszul se néz ki ;)
2012. aug. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szeintem jól nézki mármint egy étteremben nem így tálalják de attól még gusztusos.Ráadásul egy férfitől ennyit lehet elvárni.
2013. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 doboszoli ***** válasza:

"..egy férfitől ennyit lehet elvárni.."

Feminista aktivistának teccik lenni???

2013. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!