Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mér van az, hogy nincs olyan...

Mér van az, hogy nincs olyan hetem, hogy minden nap van kaja az asztalon? Már nagyon unom.!

Figyelt kérdés
utálok szegénynek lenni..nem gazdag akarok lenni..hanem ,hogy mindennap tudjak enni!! :(
2012. júl. 27. 05:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szóval mégiscsak túlköltötted a heti keretedet, és ezek szerint nem kajára, hanem másra.

Max. annyit tudok segíteni, hogy azt mondom: próbálj meg valakitől egy pár 100, esetleg egy 1000-st kölcsön kérni.

Ezzel a kaja-készlettel biztosan nem fogod tudni kihúzni a következő fizuig.

2012. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát az lesz..de köszi a válaszokat! :)
2012. júl. 27. 15:43
 13/19 anonim ***** válasza:

Még valamit!

Nem tudom, fiú vagy lány vagy? Egyáltalán tudsz főzni?

Ha nem tudsz, akkor bizony nem biztos, hogy hasznos tanácsokat adtam, pedig legolcsóbb kaja az, amit mi magunk készítünk el?

2012. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
fiú vagyok! Főzni szinte már akármit megfőzök..15 éves korom óta szinte egyedül vagyok, megtanultam az idő alatt! :)
2012. júl. 27. 15:47
 15/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így van.

Akkor viszont itt rengeteg, kevés pénzből kihozható kaja-receptet találhatsz, de ha felteszed a kérdésedet, akkor is mindig vagyunk itt többen, akik szívesen segítünk, ha valamiben megakadsz. (Piára ne /sokat/ költs, az nem vezet sehova, csak az anyagi csődbe!) :))))

2012. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat! Hát szerencsére nemiszok! :)
2012. júl. 27. 15:54
 17/19 anonim ***** válasza:
en napra osztom a penzt. 27000 ft. az kb.napi850ft. ne kolts tobbet naponta ennel semmikepp. akkor marad az utolso napra is.
2012. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

mindig arra figyelj hogy alap dolgok legyenek otthon, amikor levannak árazva akkor vegyél belőle, sajátmárkás termékek

2kilo rizs, pár csomag tészta, 1l olaj, 2kg cukor, 5kg liszt, alafűszerek, 1ü lekvár, 2db tartós tej, pár májkrémkonzerv, 2-3paradicsomkonzerv, 2kg krumpli, 1kg hagyma, pár db tojás, ezek alap dolgok de sok minden finomat kilehet hozni belőle

majd jöhetnek a romlandók, ha olcsó a párizsi akkor több rúddal, bepanírozni és be a fagyóba, ugyanígy faírt, csirkemáj, aprólék-ez levesnek jó lesz, csirkecomb

zsemle is legyen pár db a fagyóba

2012. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Így igaz, ahogy írjátok!

Én is "osztottam neki az észt" tegnap, csak mára rájöttem: ennyi pénzből megélni nagyon nehéz, és hogy még egy bulizás költségei, semmi hasonló nem fér bele, pedig most fiatal!


Nem tudom, hogy egyáltalán van-e aki támogatja, a nagyobb kiadásokat átvállalja, ha úgy alakul? (Mert nekem úgy tűnt, hogy csak magára számíthat)

2012. júl. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!