Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc teád (íz,...

Melyik a kedvenc teád (íz, márka) és hogy ízesíted?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 13:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Pickwick eper, barack. Lipton citromos. *_* csak citromlével, hogy ne fogja meg a bögrémet.
2012. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogyha citromlével készül, nem fogja meg a bögrét.


De amúgy ha mosószerrel mosod a bögrét, gond nélkül lejön a barnaság róla.

2012. júl. 23. 20:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!


A rendszeres zöld teázásom miatt a bögrém egy kicsit megbarnult. Én egy pici ecetet öntöttem bele és felöntöttem vízzel. Pár percig bennehagytam, majd kiöntöttem és átmostam. Szép tiszta lett! :)

2012. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kameko-san válasza:
100%
A neve "Sir Morton" és abbol is a sima (nem gyümölcsös) félét szoktam venni. Cukorral ízesítem.
2012. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hibiszkusz és citromos, más fajtákat meg sem iszom :)

Márka az mindegy, nem mindig ugyanazt veszem, a lényeg az íze :) cukorral és citrommal ízesítem.

2012. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mlesna teák, bármelyik, Earl Grey fekete, Pickwick variation-ból a trópusi nagyon bejött.:)
2012. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Márkába Pickwick, Lipton, Lidl-s tea, Teekane, Twinings, Dilmah, Milford, Lord Nelson.

Ízben mindegyik kedvenc.

Ízesíteni meg egy bögre teába teszek 3 teáskanál cukrot, valamikor mézzel iszom, és szoktam bele tenni citromlét is.

2012. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Twinings


Rose Garden, Jasmine Earl Grey, Royal Wedding Commemorative Blend, Lady Grey. (meg mindenféle, kivéve a gyümölcsteákat - azokat nem szeretem)


Ízesítés: tej, méz... Nyilván amelyikhez nem illik a tej, ahhoz nem öntök.


Illetve még a gyógynövényes teákat szeretem nagyon... Azokba maximum mézet teszek.

2012. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!