Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szalámit hol lehet bevizsgál...

A szalámit hol lehet bevizsgáltatni, hogy romlott-e?

Figyelt kérdés
Ugyanis 30hetes kismama vagyok tegnap vásároltam felvágottat abban az üzletben,ahol dolgoztam,és mindenki tudja,hogy kismama vagyok,és valószínű,hogy romlott volt,mert nagyon beteg lettem!Nem marad meg bennem semmi miótta megettem,most megyek orvoshoz,és ha azt mondja,hogy attól vagyok beteg,akkor addig nem állok meg amíg be nem zárják az üzletet...
2008. máj. 6. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ántsz.elég gáz hogy a saját volt munkatársaid csapnak be.nekem frisset adnak mindig.blokk meg van?ird meg mi volt a dokinál
2008. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
bocsi a rossz lett volna a szalámi érezted volna.vagy milyen boltos voltál nem tudod meg kűlőnbőztetni a jot.ha bűdős nem eszem meg.mennyit ettél belőle?amugy antsz.
2008. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:nem voltál még terhes?Teljesen máshogy érzem az ételek ízét,és szagát,valószinű,hogy még annyira nem volt romlott!Mi az, ,,hogy milyen eladó voltál?"Ha sértegetni akarsz,akkor inkább ne válaszolj.Köszönöm
2008. máj. 6. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a NÁLAD lévő szalámi romlott, az nem azt jelenti, hogy az BOLTBAN lévő szalámi is romlott. A NÁLAD lévő szalámi romlottsága miatt egy üzletet sem fognak bezárni.

Hívd rájuk a tisztiorvost, az majd eldönti, hogy a PULTBAN lévő áru romlott-e, és ha az, akkor intézkedik. De valószínű, hogyha első rendbeliek, akkor egy ejnyebejnyét, max pénzbüntetést kapnak. Bezárni ettől nem fogják...


Úgyhogy a te szalámidat (azaz ami nálad van) azt nem kell bevizsgáltatni, mert annak a vizsgálatnak az eredményével semmire sem mész. Az nem lehet alap egy hatósági eljárásban. Akkor lehet esélyed, ha a pultban lévő szalámi is romlott...

2008. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

a szalámi nem romlik meg ha jól van elkészítve, max megavasodik, de azt meg igen csak érzed rajta. ha nincs jól elkészítve akkor lehet benne szalmonella, de akkor azt többen fogják jelezni. ha pedig a rossz elkészítés miatt okoz betegséget (és a tárolás a boltban megfelelö) akkor pedig a gyárat fogják vizsgálni, mert a gyár hibája nem a bolté. (ezeket neked tudnod kéne ha szalámi részlegen dolgoztál)


nekem ez olyan hogy visszamentél dicsekedni a nagy hasaddal és nem mondák hogy de jójójó, és hasfájással mentél haza.

2008. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
NEM MENTEM VISSZA DICSEKEDNI A HASAMMAL AHOL LAKOK EZ AZ EGY ÜZLET VAN!!!!!!!!!!!MÁSHOL NEM TUDTAM VÁSÁROLNI!!!!!!BUNKO PARASZT AZ UTOLSÓ VÁLASZOLÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 6. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bunkonak tunt az utolso valaszolo, de igaza van. Marmint nem a hasas dologgal kapcsolatban. Menj el orvoshoz, kivizsgal, es inkabb magatokkal foglalkozz, hogy minden jol menjen. Ne a szalamival. Lehet mast is ettel aznap, vagy sokat ettel, barmi lehet az oka, amit majd a doki megmond.
2008. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
bocsi kérdeztél valamit.mi válaszoltunk.azéert nem kell mindenkit le bunkozni.hol laksz?minden faluba már tőbb bolt van nem csak egy.
2008. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nem mindegy,hogy hogyan válaszolsz!!!Ilyen emberek véleményére nem vagyok kíváncsi,aki csak azért írkál ide,hogy sértegesse a másikat,mert Ő éppen nincs megelégedve saját magával!!!
2008. máj. 7. 07:25
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
szia igen elhalgattál.mi lett veled és a szalámival?
2008. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!