Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem fog ez így ártani, ha...

Nem fog ez így ártani, ha megesszük?

Figyelt kérdés
Szilikonos sütőformám van, amit még nem használtam. Olyan helyen tároltam egy nem túl gyakran nyitogatott szekrényben, ahol bepenészedett, vagyis csak a szaga lett penészes. Már kisúroltam, ki is főztem, de a penész szaga még egy kicsit így is megmaradt. Most hogy sül benne a sütemény a forró sütőben még intenzívebben érződik a penészszag. Ha megesszük belőle a sütit, nem fog ártani?
2012. júl. 18. 20:42
 1/4 anonim válasza:
50%
ha megkostolod megtudod ;)
2012. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem lenne gusztusom megenni egy sütit, amiből dől a penészszag. De bajotok nem lesz tőle, végülis. :D
2012. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kalifaszi guszti ***** válasza:
áztasd be egy napra ecetes vízbe, utána mosd el és semmi szaga nem lesz..
2012. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sütinek nincs penészszaga, meg íze is finom. A penészgombák, ha esetleg még voltak is a sütőforma kifőzése után, akkor a forró sütőben biztos elpusztultak, így hát megesszük.
2012. júl. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!