Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem ennek a...

Valaki leírná nekem ennek a sütinek a receptjét?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy van olyan süti, aminek a hozzávalóit csak össze kell önteni a tepsibe nagyon picit megkavarni és betolni a sütőbe.Ismeri valaki ezt a sütit? Nagyon fincsi egyébként,de sehol sem tudok rákeresni. :)Előre is köszönöm :)
2009. júl. 7. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem piskóta?
2009. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neem neem :)Elég krémes állagú lesz a végén, kicsit lisztes is az alja, mivel nincs nagyon összekeverve...talán túró is van benne.Nem emlékszem túl régen ettem :(
2009. júl. 7. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Bögrés sütik? Egy alaprecept:


Hozzávalók:

1 bögre cukor, 1 bögre tej, 1,5 bögre liszt, 1 tojás, 1 sütopor, 1 kis só.


Elkészítés:

A fent említetteket összekeverjük, be a tepsibe, a tetejét megszórjuk kimagozott idény-gyümölccsel (meggy, cseresznye, ribizli, egres, őszibarack, alma stb. stb. stb.) Be a sütőbe, megsül, kész. Ha nincs gyümölcsöd, akkor a lisztből csak egy bögrényit vegyél és a gyümölcs helyett egy bögre őrölt mákot adj a masszába. Így is finom, persze ezt is meg kell sütni!

2009. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de mégis mi ez?? piskótaszerű??

vagy pudingos??

vagy turós?

2009. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szórt rétes?? az túrós, és ennél bele kell szórogatni a tepsibe a hozzávalókat, majd a végén nyakonönteni valami tojásos-tejes löttyel. Bocsi, most épp nincs kéznél a recept, ha meglesz megírom.
2009. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az utolsó lesz az :P

Bocsi,hogy nem tudtam konkrétabb lenni :) :) :) Köszönöm a válaszokat :)

2009. júl. 8. 00:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen igen! :)

Az volt az :)


Itt van a recept ,ha valakit érdekelne ::)

[link]

2009. júl. 8. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!