Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen elvárásaitok vannak...

Milyen elvárásaitok vannak egy vidéki, családias vendéglővel szemben?

Figyelt kérdés
Mi az, ami esetleg rossz pontot jelent? Mi az, ami teljesen alap, mindenképp szükséges? Esetleg, ha meg kéne terveznetek egy vendéglőt (pénz nem számít), mi mindent terveznétek bele?
2012. jún. 24. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Mi segítsünk az éttermed kialakításában?
2012. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mindenféle fizetőeszközt fogadjon el.

Ne tocsogjon a zsírban/olajban a kaja.

Ne csak az ételek fantázianeve legyen az étlapon, hanem a leírás, hogy az mit is rejt magában. (Ne kelljen végigkérdeznem az összes kaját)

Inkább nagyon finom legyen a kaja, mint nagyon nagyok az adagok (itt persze a túúúúl nagy adagra gondolok)

Legyen tisztaság!!! Mindenhol. (a mosdó ugyanúgy legyen makulátlan, mint pl az evőeszközök)

Ne kelljen 20 percet várni, mire egyáltalán felveszik a rendelést és a kész ételre se kelljen mondjuk 45 percet várni.

Ha üveges üdítőt árul, akkor ne a gépi kóla legyen beletöltve. Ott előttem nyissa a pincér az üveget.

Gondoljanak a gyerekekre. Legyen nekik szóló étel. Legyen esetleg egy kis játszósarok. Ez nem azt jelenti, hogy minden a gyerekek körül forogjon.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. És ezek az elvárások nem csak a vidéki, családias étteremre vonatkoznak.

2012. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
legyen idényjellegű, tehát nyáron úgy bővüljön a kínálat, ahogy érnek a gyümik, zöldségek. Nem kell franci ételkülönlegesség, mert általában vidéki vendéglővel az a baj, van 399 féle az étlapon, a valóságban viszont igen kevés és az sem jó minőségű. A minőség nagyon fontos. Meg, hogy ne csaljanak már az alapanyagokkal, az amit kérek ne csak mutatóba legyen benne. Kifizetem én, azért vagyok ott.
2012. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
olcso, többféle sör és pálinka, ha családi akkor gyerekszék csocso stb zene
2012. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!