Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sárgabarackot hogyan kell...

Sárgabarackot hogyan kell előkészítei fagyasztásra? Kiengedéskor mire lehet majd használni? Csak úgy enni is lehet, vagy inkább csak sütibe lesz Jó?

Figyelt kérdés
Esetleg más tartósítási mód? Szeretném, ha télen lenne egy kis gyümölcs.
2009. júl. 3. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Fagyasztva minden kicsit más, sosem ettem még kiengedett sárgabarackot. Mindenesetre biztos nem annyira gusztusos, a kiengedett megy v cseresznye sem az...:) Picit érezni h fagyasztóból jött, de sütibe biztos jó. Tegyél be 1-2-t próbára holnapig v estig a mélyhűtőbe, és olvaszd fel, kóstold meg. Persze ez nem lesz teljesen olyan, mintha már fél éve ott áll, de azért mégis, kb lehet elképzelésed...


[link]


De szerintem inkább főzd be!


[link]

2009. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha fagyasztod, akkor felengedéskor szétplaccsan... De ez csak az én véleményem, még nem fagyasztottam.

Életemben először most "főztem be". Az elmúlt két napban csináltam 25 üveg sárgabarackbefőttet, az előbb meg elkezdtem aszalni egy adaggal. Holnap meg sárgabaracklekvárt csinálok.

2009. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!