Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezek szerint ma csak édességet...

Ezek szerint ma csak édességet ettem? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Igazából olyan igazi édességet nem ettem, de ha jobban belegondolok, mégis egész nap csak édes kajákat ettem. Ezek édességnek számítanak? Árt, ha ennyi édes kaját eszek?


Reggeli: egy szép nagy túrós batyu

Ebéd:Gyümölcsleves és mákos tészta

Vacsora: néhány vajas-mézes kenyér


(nem fogyókúra szempontjából, e hízás még jól is jönne)


2012. jún. 8. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen melegbe nekem is az édesebb kaják jobban csúsznak,nincs gond ezzel ha nem rendszeresen csak azt eszik az ember! én ma pl fagyit ettem ebédre
2012. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy a szervezet "tudja" mire van szüksége. Én a mézet nem nagyon csípem, de van, amikor érzem, hogy hiányzik. Akkor megeszem.Végül is a fenti dolgokat is lehet mérsékelt cukorral készíteni: gyümölcsleves, mákos tészta. Ez akár menzakaja is lehetett volna.Azt meg szakemberek állítják össze.
2012. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy nap belefér, de ez ne legyen rendszeres.
2012. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!