Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Valaki emlékszik erre a...

Valaki emlékszik erre a jégkrémre? Mi volt a neve?

Figyelt kérdés

Háromszög alakú papírba volt. Epres és citromos ízesítésű volt azt hiszem. Bekellett tenni a fagyóba és megfagyott...és kész is a jégkrém..

Mi volt a neve? És ilyen van még?? Sehol sem látok ilyet, pedig nagyon finom volt:(....


Előre is köszönöm


2009. jún. 29. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én emlékszem..több gyártó is forgalmazott ilyet, de sajnos a nevüket elfelejtettem.

tavaly lehetett kapni a tescoban és a corában ilyesmit, azon egy fóka volt..talán 80-90 ft lehetett, és ugyanígy működött.

2009. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még most is gyártanak hasonlót... pl hello kittyset, pokemon-osat... mert így jobban eltudják adni

De engem az érdekelne hogy annak mi volt a neve...???? :S

2009. jún. 29. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Calypso volt az egyik ilyen, arra emlékszem még gyerekkoromból. :)
2009. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Huha... nagyon sokat vettünk.. fénykép is van róla, csak ki tudja hol?! Holnap feltúrom az albumokat, hátha. És mi a Metroban vettük talán, de vagy 10 éve.
2009. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!