Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ízesített (nem...

Létezik olyan ízesített (nem bubis) üdítő, amiben nincs étkezési sav?

Figyelt kérdés
Ilyen jeges tea szerűségre gondolok, de mindenhez raknak citrom, vagy valamilyen savat. :(

2012. máj. 24. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A citromsav azért kell, hogy ne barnuljon be az üdítő. Esetleg a nagyon drága, 600-1000 Ft/literes bio gyümölcslékről tudom elképzelni.
2012. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a citromsav egy savanyúságot szabályozó anyag, ami nem azéert kell bele hogy ne barnuljon meg:) hanem hogy meg lehessen inni.Enélkül borzalmasan rossz íze lenne.Palackozóban dolgozom technikusként, úgyhogy tudom miről beszélek.Tudtommal nincs olyan amiben nincs valamilyen savanyúság szabályozó.Esetleg próbálj ki párat és döntsd el izre melyikben van kevesebb és azt idd.Vagy főzz teát és ne rakj bele semmilyen izesítőt csak cukrot.
2012. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. máj. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!