Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet szőlőprést csinálni...

Lehet szőlőprést csinálni házilag?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak akarni kell...
2012. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy kell?
2012. máj. 19. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Kijavítom az elsőt: nem csak akarni, hanem tudni is kell.

Ehez egy ügyes fémmegmunkáló szakember kell, aki járatos ilyen dolgokban, persze egy jólfelszerelt műhely is feltétel.

2012. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet?
2012. máj. 20. 22:22
 5/6 anonim válasza:

szerintem megtudod te is csinálni ha veszel hozzá fát és van alja amin préselni lehet... no meg ugye kell hozzá egy tekerő meg fa ami segít préselni... tulajdonképpen ha nem vagy asztalos és nem értesz a fém megmunkálásához akkor csak össze tudod rakni alkatrészekből végül is ez is házilag barkácsoltnak számít


egyéb alternatív vagy más szerkezetű felépítésű présgépeket talán lehet csinálni egyszerűbben de azokat én nem ismerem... keresgélj a középkor tájékán ott sztem vannak ilyenek lehet tervrajzot is találsz hozzá

2012. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2012. máj. 30. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!