Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek milyen márkájú hűtő...

Nektek milyen márkájú hűtő vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

nem tudok választani...sharp, bosch, whirpool, indesit, siemens, ariston, aeg, electrolux, gorenje, samsung

tudom, hogy rossz kategória, de szerintem itt kaphatok igazán jó válaszokat


2012. máj. 2. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én direkt ládás, és nem polcos fagyasztósat választottam (Zanussi), ráadásul olyat, aminek a fagyója alól van, és a ládába bele-látok, ha kihúzom.

A polcoson elkezdel dúrni, mert keresel valamit, sorra potyognak le az ott levő cuccok. Ha még ráadásul magasabban is van, mint a látószöget, akkor vagy fel kell állnod valamire, vagy tényleg reménytelen helyzetben vagy.


A láda telerakva, persze, ha olvasztás miatt ki kell szedned, akkor abból a ládából előtte kiszedhetsz némi kaját, nem feltétlenül kell egyben megemelned az egészet.

2012. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

igazad van végülis :), az már csak az én heppem, hogy akkor a felső polcos legyen a fagyóban, a többi lehet felőlem ládás

de ilyen kombót már (az előbbi felsorolással) még nem találtam :(

2012. máj. 3. 14:49
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyébként attól is függ, milyen lakásban laksz. Ha van helyed, akkor ma már személy szerint nem vennék kombit. Inkább egy fagyó nélküli normál hűtőt, és külön egy fagyasztó szekrényt (nem ládát!). Használatuk, kezelésük is praktikusabb, leolvasztásuk sincs egymáshoz kötve.

Ha nem panelban laksz, akkor nyugodtan nézz szét az üzleteketben, és keress ezen kritériumok alapján.

2012. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
panelban lakom :D
2012. máj. 3. 14:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Liebherr. Évek óta megvan, semmi baj sincs vele.
2012. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!