Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek milyen márkájú hűtő...

Nektek milyen márkájú hűtő vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

nem tudok választani...sharp, bosch, whirpool, indesit, siemens, ariston, aeg, electrolux, gorenje, samsung

tudom, hogy rossz kategória, de szerintem itt kaphatok igazán jó válaszokat


2012. máj. 2. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Samsung
2012. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
zanussi
2012. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ariston. Nem a legolcsóbb, de nagyon tartós és sok év után is jól néz ki. A szüleim 15 éves nagy hűtőjét még ma is be lehetne állítani a boltba. Ráadásul praktikus, millió kis polc van benne, amiket variálni lehet, ilyen tartó, olyan tartó, fedeles, kis fiók, stb.

Nekem Gorenje van, ez is vagy 10 éves, de látszik is rajta, pl. a műanyag részek teljesen összekarcolódtak a használattól és takarítástól (szüleimnél semmi, pedig nekik is én szoktam takarítani, ugyanolyan módszerrel, mosogatószeres szivaccsal). Egy csomó helyen megrepedtek a műanyagok, emiatt leszek kénytelen cserélni. De ha veszek, tuti Aristont veszek. Igaz, hogy drágább, de cserébe tovább tart.

2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem lg hűtőm van, total no frost, italtartós. elégedett vagyok vele, iszonyat nagy, és be tudom állítani, hogy hol hány fok legyen, és van rajta vakáció gomb is.

már 3 éve használom, semmi baja.

2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Panasonic
2012. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem Aristonom van, egy régi Zanussit cseréltem le pár éve.

A #3-as dícséri az Aristont, én egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Idétlen a polcbeosztása.


"millió kis polc van benne, amiket variálni lehet, ilyen tartó, olyan tartó, fedeles, kis fiók, stb."


Ez való igaz, csak egyik se való semmire, kibillen, egy értelmes palack nem fér bele.


Egy előnye van, keveset fogyaszt. De azt a különbséget, amennyivel többe kerül, mint a hasonló méretű társai, a fogyasztáson 20 év alatt sem hozza be.


Visszasírom a régi Zanussimat -a beosztását mindenképpen.

2012. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ismert márka, akkor az jó minőség, és a kiválasztást a műszaki jellemzők alapján végezd: a klímaosztály és a fogyasztás szerint, és hogy hány fős háztartásra kell. És hogy mennyit akarsz fagyasztani, mert ha sokat, akkor célszerű kombi hűtőt venni.
2012. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem zanussi kombim van 5-6 év óta. Lekopogom, tökéletes!
2012. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk Whirpool van már 7 éve.Semmi baja sem volt(kopp-kopp).
2012. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

alapvetően nagy (100+ l) fagyasztós kéne és persze kombiban, de amit eddig láttam, hogy a szuper műszaki adatok (A+ < energiafogyasztás, no frost, levegőkeringető, antibakteriális bevonat vagy szűrő, N/T klíma osztály, halk üzemzaj) mind a fagyasztó kapacitásának rovására mennek, illetve fordítva, ahol nagy a fagyó, az nem tud "sokat" vagy kb. semmit

és a nagy(obb) márkáknál tényleg roppant idegesítő a hűtőtér dizájn polc elrendezése, meg a fagyasztónál, hogy akkora ládák (big box...) vannak, amiket ha ténylegesen kihasználsz meg se bírod már mozdítani

egy olyan kéne, ami okos is és egyszerű a belseje, a szerkezete, mint egy dexionnak

2012. máj. 3. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!