Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » SOS! Lett tőle vmi bajom?

SOS! Lett tőle vmi bajom?

Figyelt kérdés
Ittam egy olyan Nestea-t, ami már kb. 3 napja fel volt bontva. Ittam és éreztem, hogy valami nem kóser, mert kicsit kesernyés. És darabok is úszkáltak már benne! Én meg nagy ügyesen megittam egy pohárral.. Lesz vmi bajom tőle? SOS!!!
2012. ápr. 18. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
semmi.Némi penész volt benne, tisztítja a beleket :)
2012. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm :) én is penészre gyanakodtam :S :)
2012. ápr. 18. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ne higgyétek, hogy a penész egészséges.. PenészGOMBA ugyanis. Ha hűtőben volt a tea, nem lesz bajod tőle, egyébként lehet hasmenésed, ha tényleg penész volt. De igazából nem hiszem, hogy penész, mivel ez is sürítményből van, szerintem inkább kicsapódtak benne részek.
2012. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm :)
2012. ápr. 18. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es megmondta: ... tisztítja a beleket = néhány alkalommal kicsit gyorsabban kell majd kimenned, mint egyébként.
2012. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!