Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyat szeretnék hogy most...

Olyat szeretnék hogy most lesz a szintvizsgám és össze kell állitanom egy márton nap és az uj bor cimmel egy étrendet ami egy szinvonalas étteremben kerül megrendezésre szerintetek milyen menüsort állitsak össze?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 12:58
 1/3 anonim válasza:

Hideg előétel: hideg libamáj zsírjában

Meleg előétel: libanyak leves lúdgége tésztával

Főétel: Kemencében sült libacomb hagymás tört burgonyával, vörösboros párolt káposztával

Desszert: lúdláb torta

Ital: Vylyan pincészet, Villányi Rozé Cuveé 2011

Bock Pincészet (Villány) Portugieser 2011

Főznöd is kell, vagy csak menü sort összeállítani?

A Márton napi menüt szerintem nem kell hangzatos nevekkel tarkítani, mert a hagyományőrzés a lényeg. Mikor én vizsgáztam ezt az étel sort írtam, a tanár elégedett volt.

Bort bármit írsz, nevezd meg a származási helyet, mert arra ugranak.

2012. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem szabad ennyi libát a menüsorba tenni de viszont ha neked elfogadta a tanár vélhetően nekem mis elfogja:) tudom h a borra ugranak már kioktattak :D hogy mire figyeljek oda és igen nem kell oylan durva dolgokat irni mert azt meg nem tudom megjegyezni :) köszike hogy segitettél:) És ha lehetne még egy kérdésem amiben segitesz azt nagyon meköszönném mezőkövesdi csárda pünkösdi ebédjét kell összeéállitanom a matyó ételek jellegzetes alapanyagaiból:D kössz:D
2012. ápr. 5. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és nekem csak menüsort kell összeállitanom pincérnek tanulok:D
2012. ápr. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!