Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudnék Choceur 200 grammos...

Hol tudnék Choceur 200 grammos kávés csokoládét venni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kaptam ajándékba és azóta keresem, de egyszerűen nem találom sehol. Aldiban nincs ilyen ízű, Tescoban se láttam. Már az interneten is próbálkoztam, de semmi. :D Ötletek?

2012. márc. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez ALDI márka, lehet, hogy éppen nem volt, amikor ott jártál, vagy éppen abban az üzletben nem tartanak.
2012. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Újból visszamentem az ALDI-ba, megkérdeztem az eladót,de még nem is hallott róla, hogy ennek a csokinak van ilyen ízesítése is. Elég röhejes volt.:D
2012. márc. 14. 16:31
 3/4 anonim válasza:
Most olvastam a problémájáról. Amennyiben még nem talált ilyen csokoládét, én szivesen küldök, sőt több más izesitéssel is szolgálhatok. Üdv. Laci
2012. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Válaszoltam a levélre.Előre is köszönöm a segítséget! :)
2012. ápr. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!