Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a kólát?

Szeretitek a kólát?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, és mennyit szoktatok fogyasztani belőle? Ha nem, miért nem?
2012. márc. 11. 22:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
csak a sok tévhitet hajtja mindenki.
2012. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ritkán iszok.

Nem nagyon szeretem de ha csak az van akkor megiszom.

Venni se nagyon szoktam, de ha megkínál valaki akkor elfogadom ha csak az van.

2012. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

15/L

lemaradt.

2012. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

régen szerettem,függő is voltam.Nehezen,de leszoktam.

Azóta se ittam és nem is fogok,undorodom tőle :)Inkább mást.. Vagy ásványvizet.

2012. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

igen szeretem. mert jó az íze. sajnálom h úgy rászoktam rá mint a gumicukorra is h nem tok leállni róla

19/L :P

2012. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
régen szerettem,de mióta hasmenést kapok tőle hanyagolom a társaságát az asztalnál.
2012. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

én is óvodás korom óta iszok kólát. szerintem a kóla miatt szoktam le az anyatejről :D egy darabig cocát ittam, aztán nagyon sokáig pepsit, de 5 éve visszatértem a cocára. 2l-t iszok naponta és még nem volt problémám a gyomrommal, soha nem volt egy szuvas fogam se, és aludni is tudok tőle, pedig este is szoktam inni. a cukor tartalma sem izgat, nincs rajtam felesleg,soha nem is volt. szerintem minden kajához ideális, kivéve a csípőset. nem utolsó sorban a whiskeyt is kólával iszom.

22F

2012. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: "a cukor tartalma sem izgat, nincs rajtam felesleg,soha nem is volt"... már nem azért, de túlságosan cukros ételeket nem csak a túlsúlyos emberenke nem szabad ilyen mennyiségben inni/ennie, mert az hogy elhízol a kisebb baj. Akkor mert én vékony vagyok, sőt az átlagnál még vékonyabb, ezért szerinted ehetek annyi McDonaldson meg egyéb hulladék kaját, mert őgy se hízok el, akkor meg mi bajom elhet? Már nem azért, de elég tudatlan vagy
2012. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a bajod a cukorral. én csak edzések után lenyomok 85g szőlőcukrot. + a tömegnövelőbe is van, amit naponta iszok. egyébként ha nem magába eszed a cukrot, nem vált ki akkora inzulinreakciót, szóval nem vágja szét a hasnyálmirigyed. ha erre gondoltál, hogy ezt nem tudom, amikor tudatlannak neveztél.egyébként éleliszermérnökként végeztem. a példának okáért a fehérrizsről azt gondolja mindenki, hogy alacsony glikémiás indexű. közbe meg ha magas. de nem eszed magába, így már alacsonyabb lesz, mert lassul a felszívódása. egy telecukrozott joghurtnak magasabb a glikémiás indexe, mint a fehér rizsnek. szóval ha nem magában iszod a kólát, hanem kajához, mint ahogy irtam is, nem fog odaverni az inzulinszintnek.
2012. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
*a cukrozott joghurnak alacsonyabb, mint a rizsnek. elirtam
2012. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!