Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a kólát?

Szeretitek a kólát?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, és mennyit szoktatok fogyasztani belőle? Ha nem, miért nem?
2012. márc. 11. 22:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Én régen nagyon szerettem, többnyire az íze miatt. Elég sokat ittam belőle gyakorlatilag napi rendszerességgel, de aztán leszoktam róla mert meguntam, most kb havonta 1-2 alkalommal iszok kólát mert be csömörödtem.
2012. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
Szeretem, mert finom, de évek óta nem iszom, mert cukros és egészségtelen.
2012. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Szeretem az ízét, de csak amíg elég benne a szénszav, utána már undorító, olyan savanyú. A Pepsit mostanában jobban szeretem amúgy, a Coca-Cola szénsavasan is savanyúbb kicsit. Elég sokat iszom, volt hogy naponta ittam, most már naponta azért nem, de talán heti 1-2x veszem egy 2 literest és azt 1-2 nap alatt megiszom. Lehet hogy egészségtelen, de más káros szokásom nincsen, ennyi szerintem belefér.
2012. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert jó íze van, nagyon keveset (2-3havonta pár decit).
2012. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%
Szeretem ha a tobbiek isszak.
2012. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Hogy miért, nem tudom megmagyarázni. Nem jön be se az íze, se semmi. Mondjuk hozzáteszem az édes, szénsavas üdítőket (Fanta, Sprite, 7up és társaik) úgy alapból nem kedvelem. Nem arról van szó, h baráti összejövetelek alkalmával ne innék meg egy-egy pohárral, de ha lehet választani kóla és mondjuk rostos narancslé, vagy ásványvíz között, az utóbbi kettő játszik, nem a kóla.
2012. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert nem szeretem a szénsavas dolgokat. Néha azért jól esik, mondjuk McDonaldsban, meg olyan helyeken, ahol autentikus. De nem szoktam az üzletből vagy az automatából kólát venni
2012. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 ava87 ***** válasza:
74%

Csak ha megkívánom, amúgy nem nagyon szoktam kólát inni. Eleve úgy vagyok a nagyon szénsavas dolgokkal, hogy nem tudom gyorsan inni, mert "fáj" :)

A kóla nekem leginkább akkor esik jól, ha fáj a hasam, de az meg elég ritkán fordul elő velem.

2012. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Igen imádom.ez van
2012. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Még egyszer sem próbáltam... 12000 Ftot kiadni pár csíkért, nem vagyok én ekkora spíler.
2012. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!