Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rántani való ömlesztett sajt?

Rántani való ömlesztett sajt?

Figyelt kérdés
Most láttam hogy a pennyben a héten akciós a rántani való ömlesztett sajt..Szerintetek megéri megvenni? Megtapogattam elég kemény azért ahhoz hogy feltudjam szelni, mivel a csomagolás olyan mint egy párizsinél.. de nagyon félek hogy kifolyik még dupla panírban is.. és azért mégis csak 600 ft fél kb belőle..
2012. márc. 7. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog kifolyni, viszont szörnyű íze van, nem sok köze van a sajthoz.
2012. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél normális sajtot, igaz, hogy nem folyik, de annyira rossz, hogy az összes, amit fizetsz, csak kidobott pénz.
2012. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg persze az sem mindegy, mennyi szemetet eszel meg az ún. ömlesztett sajttal.
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a rántanivaló izé nem sajt... én lebeszéllek róla.
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ránts inkább hagyományos, vagy kockasajtot. Mind a kettőt elég pár pillanatig sütni, hiszen a sajt benne nem nyers.
2012. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg ehetetlenek ezek a sajtnak nevezett cuccok. igaz, hogy olcsóbb, mint a sima trappista, és tuti nem is folyik ki, de én egy az egyben a kukába dobtam ki, mert nem tudtuk megenni, annyira sz*r íze volt.
2012. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rántott sajtot próbáld ki úgy, hogy a normális sajtot lereszeled és 10 dkg-hoz 1 felvert tojásfehérje.

Ha 30 dkg reszelt sajtod van akkor 3 tojásfehérje.

Összkevered és ezt panírozod be, majd süsd ki forró olajban.

Fűszerezni nem kell!

Nem fog kifolyni a sajt és iszonyú finom.

2012. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $erenity válasza:
50%
Mi gyártjuk ezeket a sajtokat,ki kell mindenkit ábrándítanom,RENDES SAJTBÓL készül.barmok.csak mert nem tudjátok megfizetni még nem szar.hahaha....ha valamit nem tudtok ne okoskodjatok.pont
2015. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy ki gyártja ezt hulladékot, de csatlakozom azokhoz, akik ezt ehetetlennek tartják. Munkahelyre hoztam be ilyet, 5-6 harapás után kidobtam az egészet és lementem enni a menzára. Esküdni mertem volna, hogy ez nem sajt, hanem valami "pizzafeltét"-hez hasonló fehér trutyi. Ha azt mondod, hogy ez tutira sajt, akkor viszont azt kell mondanom, hogy nagyon van mit tökéletesíteni a recepten.
2016. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!