Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi legyen a menü a jövőheti...

Mi legyen a menü a jövőheti ballágás után?

Figyelt kérdés
Jövő héten ballag a lányom pénteki napon délután, igy vacsora vendégek lesznek, kb 8-10 fö, másnap ebédre jön kb 6-8 fö. Tippeket szeretnék, ha adnátok, ti milyen menüt adnátok a vendégeknek? Elöre is köszönöm.
2009. jún. 4. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ebéd:Töltött kàposzta,husleves,ràntott hus,salàtàval,és burgonyapüré

Vacsi.Francia salàta,kukorica salàta,ràntott gomba,ràntott csirkemell,kaszino tojàs,esetleg töltött burgonya.

Desszertnek én fagyikelyhet kézitenék,vagy gyümölcs sali,plussz egy kis sajtos pogi,meg zserbo.

2009. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vacsora: én mindenképpen valami hidegtálasat csinálnék, mivel ballagás után kevés időd marad. Pl: kaszinó tojás, sonka tekercs, kolbásszal töltött pecsenye, stefánia vagdalt, francia saláta, majonézes kukorica/krumpli saláta, szendvicsfalatok

Ebéd: húsleves/májgombóc leves, sültcsirkecomb petrezselymes krupli/krumpli püré, rántott hús (valami különleges panírral pl reszeltsajtos, szezámmagos, diós), savanyúság (fejes saláta, kovászos uborka, csemege uborka)

2009. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

A desszert: jegeskávé/ gesztenye püré/fagyikehely/ gyümölcs saláta.

Majd írd meg légyszi, mit csináltál, kíváncsi vagyok :))

2009. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Háááát, az attól függ, hogy mennyi időd lesz. Úgy érzem, hogy a vacsi, illetve a másnapi ebéd miatt, minden idődet a konyhában fogod tölteni, ezért én egy kicsit "háziasszony barát" menüt ajánlanék.


Vacsi: grillcsirke, vagy bármilyen hús, amit reggel bepácolsz, és csak bedugod a sütőbe és megsül magától (nem kell mellette állnod, míg megsül), köret: héjában sült krumpli, vagy rízs - lehet feldobni: kukoricával, gombával, cukorborsóval stb... saláta: majonézes kukorica, vagy csalamádé, uborkasali

gyors desszert: babapiskóta rumos teába áztatva és nyakonöntve pudinggal, tejszínhabbal tálalva vagy fagyi esetleg gesztenye püré (vagy réteslapból rétes)


Ebéd: gulyás (nagyon laktató, és csak fel kell tenni, és fő magától), rúdban sült fasírozott/vagdalt (ezt sem kell egyesével sütögetned, megsül a tepsiben), köret, savanyúság, desszert: lásd vacsi


Üdv!

2009. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még gondolgodok, bár rántott hus, fasirt és több féle saláta lesz, ja és töltött káposzta is biztos, de még nincs meg a pontos tervezet. Majd megirom ha túl leszek rajta :D
2009. jún. 5. 10:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Megigértem leirom a menüt, péntek este : töltött káposzta, májjal töltött csirkemell, sült csirke comb, rántott karaj, rántott csirkemáj, hozzá francia saláta, ubi saláta tejfölösen, fofhagymásan ! tavaszi ecetes sali ( paradicsom paprika ubi, stb... )

szombaton, majdnem ugyan ez frissen sötve, ( köret is volt krumpli püré, rizs+ borso) + pandur leves ami naygon jol sikerült, ja és sok pezsgö.... stb. kinek milyen ital, jo lett minden, és még1x köszi mindenkinek,

2009. jún. 17. 22:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és desszertnek volt sok süti ( amit hoztak ) én meg eper fagyit tálaltam
2009. jún. 17. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!