Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » OKJ Cukrász végzettséggel van...

OKJ Cukrász végzettséggel van esély elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

van itt olyan aki okjn végezte el és sikeresen talált munkát vagy ismer ilyen embert?

nehezebb így munkát találni, mert kiszorítják őket a szakmunkás iskolát végzettek?

egyátalán ebben a gazdasági helyzetben lehet-e munkát találni?


2012. jan. 23. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

esély mindenre van. én már majdnem mekiben kötöttem ki, de szerencsére az orvosi vizsgálaton kiestem. röviddel utána olyan állást kaptam, hogy ilyen nincs.. :)

igaz jó pár hónap keresés után..

2012. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed van,viszont kell hozzá kitartás,számíts rá hogy nem kapsz elsőre munkát. Bár ott van az is,amit írtál,mármint a gazdasági helyzet.Nagynéném cukrász,náluk két embert bocsátottak el,a városunkban két,hosszú évek óta üzemelő cukrászda zárt be. Már ott is elég drága árak vannak,ami ugyan érthető,de egy minimálbérből élő ember nem hinném hogy kiad egy szelet süteményért kb. 300 ft-ot. De azért ne add fel.
2012. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, titkold el az okj-s cukrász végzettségedet, jelentkezz betanított cukrásznak, vagy konyhalánynak, így te lehetsz a legügyesebb betanított, és nincs szakmai elvárás. Ha már 2-3 év gyakorlatod is lesz, akkor már azt sem kell mondanod hogy okj-s vagy.
2012. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ahhoz hogy felvegyenek vhova dolgozni, vmilyen papír kell, ha jól tudom, mivel élelmiszerbiztonsági ismeretekre is szükség van, ezt az oskolában, képzéseken tanítják plusszba

de átgondolom a tanácsod, köszönöm

2012. febr. 1. 14:05
 5/5 anonim válasza:
Ha te jelentkezel a legkorábban az állásra akkor van esélyed. És amíg nincs gyakorlatod addig be kell vállalni a sz.rt. Sok munka, kevés pénz. Ha a gyakorlat megvan, és ügyes vagy és nagyon gyorsan dolgozol akkor hamar találsz állást. Amúgy minden csak a hozzáálláson múlik. Azt nézik, hogy dolgozol. Én már megjártam egy pár helyet de a bizonyítványom akkor volt utoljára a kezemben amikor megkaptam.
2012. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!