Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok ételeket, amikben van...

Írnátok ételeket, amikben van korpa, illetve, amibe lehet tenni?

Figyelt kérdés
Doki mondta, egyek több korpát. Szóval egyrészt kérdésem, hogy azt lehet csak úgy kapni és hol és milyen kiszerellésbe és mivel együtt egyem, másrészt meg, hogy vannak-e olyan készételek, vagy könnyen elkészíthetők, amikbe van.
2011. okt. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

sűríthetsz vele levest, vagy müzlibe is keverheted. de én tejbegríz utánzatot szoktam belőle csinálni, teljesen ugyanúgy csinálom, csak korpát teszek bele gríz helyett, aztán ízesítheted kakaóval, fahéjjal, lekvárral. nagyon rákattantam, mert nem tudja hasznosítani a szervezeted, de nagyon laktat, így jó fogyókúrába.

én Herbáriába(gyógynövény szaküzlet Miskolcon) szoktam venni fél kilósat 400ft-ért. ha kisebbet veszel, sokkal drágább.

nem veszek készételt, de szerintem ezt nem szokták felhasználni ezekben.

2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont ma láttam 250 grammos kiszerelésben étkezési búzakorpát a Coop-ban kb 170 Ft-ért.
2011. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapesten a Herba Hátban, Harmónia Reformházban szoktam venni búzakorpát, 250 grammos 150 ft körül

4 dl vízbe kell keverni 1 evőkanál korpát és meginni

reggel este

hamar érezni a jótékony hatását

(saját tapasztalat)

2011. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Házban
2011. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. én zabkorpára gondoltam, amikor írtam róla. ha emésztést elősegítő hatására van szükséged, akkor jó a búzakorpa is, de az jobban felszívódik, tehát nem diétás, de valóban olcsóbb, mint a zabkorpa.
2011. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!