Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik a spar-os natur pur bio...

Mik a spar-os natur pur bio párizsi összetevői?

Figyelt kérdés
A tegnapi spar katalógusból tudtam meg, hogy gyárt ilyet a spar, azt remélem mivel bio, így nincsenek benne káros adalékanyagok. De sajnos még nem jutottam el a boltba. Valaki nem vett esetleg? Nem tudná vki megmondani, mik az összetevői?
2011. szept. 28. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A bio nem attól bio hogy nincsenek benne "káros" adalékanyagok. Egyébként is, mi a "káros" adalékanyag? Definiálnád ezt a fogalmat?

Ha ez a párizsi az amire gondolok, azaz húskészítmény, akkor ez egyből felvet millió problémát. Kezdve az állatok takarmányozásától egészen a tartósítószerig, amit biztosan tartalmaz.

2011. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csiriba válasza:

Eddig tökéletesen egyetértek az előttem szólóval, de:

1 konkrét kérdésedre konkrét választ csak az tudhat, aki a spar húsüzemében dolgozik.

2 magyar üzletben nincsenek ilyen talányok. Tán ott kellene vásárolni és nem a multikat tömni.

2011. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!