Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ekcémás vagyok, mit ehetek...

Ekcémás vagyok, mit ehetek édessségként?

Figyelt kérdés

Imádok nassolni. Vékony alkat vagyok tehát annyit ehettem mindig amennyi belém fér. De rájöttem,hogy az ekcémámat súlyosbítják az egészségtelen ételek,így a csokit,szénsavas üdítőket,cukorkákat,sütiket,chipseket mellőznöm kell..


Mit javasoltok,milyen egészséges édességek vannak,amiket itthon is eltudok esetleg készíteni,és finomak? pl valami mézes finomságra gondolok.:))


előre is köszi a válaszokat.


2011. szept. 28. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ekcémás volt a kezem. Vettek vért, csináltak vizsgálatot a hátamon, megvan a bűnös, h milyen vegyi anyag okozza, amire allergiás vagyok. Ha neked élelmiszer okozza, menj el orvoshoz, megtudod mi okozza, és csak azt, vagy azt az összetevőt kell majd kerülnöd..
2011. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenben jó az arany középút. mértékkel. Én is azt mondom,hogy vizsgáltasd ki magad,mert lehet csak egy adalékra vagy allergiás. Egészségesebb nasi a gyümölcs saláta kevés tejszínhabbal. Én a műzli szeleteket szeretem,finom és jobb mint egy tábla csoki.
2011. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Turmixok. Ha nem a tej okozza, akkor gyümölcsöket (akár frissen, akár fagyasztva) turmixolj össze tejjel vagy joghurttal (esetleg tejszínnel). ízesítheted gyömbérrel, fahéjjal, kakaóval, zabkeksszel, mézzel, vaníliával, mentával, szegfűszeggel...széles a paletta.
2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát valóban előbb azt kéne kideríteni, hogy mitől jön ki... olyan nincs, hogy sós. édes, minden... O_o Szerintem valami más oka lehet.

Egyél gyümölcsöt, zöldséget, aszalva esetleg, magvak, vannak belőlük mézzel bevontak, tésztabundás, stb. De orvossal próbáld előbb tisztázni mitől van, akkor nem kell lemondanom mindenről feleslegesen.

2011. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!