Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdted a reggeled? =)

Hogyan kezdted a reggeled? =)

Figyelt kérdés
Sok választ kérek.
2011. szept. 18. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Felkeltem 5:40-kor, felöltöztem, kivettem a hütöböl az elözö este elkészített elemózsiát és elindultam dolgozni.
2011. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hatkor arra riadtam, h apa bevágja a bejárati ajtót, aztán már nem is nagyon tudtam elaludni. Fél hét előtt megittam a bögre tejeskv-m, kicsit még lustiztam/gépeztem, fél nyolc felé reggeli (fél szelet vajas kenyér), fürdős dolgok, ágyazás.

Aztán beszedtem és kivasaltam a ruhákat, porszívóztam, megettem egy Montice szeletet, és most itt vagyok. :)

2011. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

09:42-es válaszoló Isten éltessen! :)


9.30-kor keltem(pedig nem szoktam sokáig aludni),kiengedtem a kutyákat,adtam nekik "reggelit",friss vizet. Azután készítettem magamnak sajtos pirítóst,és tejeskávét,közben ettem pár szem szőlőt,és most itt fogyasztom a reggelimet a gép előtt. Ha végeztem elindítok egy mosást,majd terveim szerint egész nap magammal foglalkozom -arcpakolást teszek fel,majd irány a zuhany,hajmosás,pedikűr,manikűr,körömlakkozás- és lustálkodni is fogok,mert tegnap már megfőztem a mai ebédet,úgyhogy ráérek. :)


26/N

2011. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
felkeltem 8:00-kor és azóta itt ülök. enni kellene valamit :D
2011. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hát felkeltem 9:17körül kb. fogatmostam felöltöztem. A reggelim 1 zsemle volt sonkával rengeteg paradicsommal és paprikával. ( Hú de megettem volna még 2őt:S) (Remélem sikerül lefogynom végre..) + ittam egy bögre édesítős teát. Most gépezek,majd dél körül elkezdek tanulni biosz dogát írunk holnap..( semmi kedvem:S) Szép napot mindenkinek!!!:)
2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki ilyen korán kelő? :D Én felkeltem fél 10kor, párom is akkor, így szexeltünk egy gyorsat, aztán kaptam ágybareggelit, melegszendvicset, meg mellé egy energiaitalt, aztán leültem gyakorizni :D
2011. szept. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
48%

6-kor felkeltem, mert rémálmom volt hogy rohadnak a fogaim ezért elmentem fogat mosni.Utána szartam egyet és közbe azon filóztam hogy tanuljak-e hogy ne kelljen csövesnek lennem. Azóta is arra készülök hogy leüljek tanulni, de nincs kedvem. De muszáj leszek mert nincs kedvem megbukni megint. Ja és közbe ettem 4 szendvicset és ittam egy tejes kávét. na peace



http://www.youtube.com/watch?v=uQ4zT7h8AiU

http://www.youtube.com/watch?v=RVUIviggznY&feature=related

2011. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Zuhany, hajmosás, aztán mosogatás, kávé, pirítós, na meg felraktam az ebédet főni.
2011. szept. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ma reggel elaludtam...5 helyett 5:15-kor ébredtem, hiába már sötét van.a macskák már rágták a küszöböt. megetettem őket.Föltettem az ebédet.ideültem a géphez, megnéztem az éjszakai válaszokat, kérdéseket.Közben a hagyma leégett.

csináltam újat,folytattam az ebédet.

szétválasztottam az udvaron verekedő macskákat.míg forrt a nokedlivíz, megmosakodtam, fogatmostam, vécéztem,majd újra mosakodtam.

fél nyolcra az uborkasaláta is elkészült.8-ra kész volt a kaja.

minden úgy történt, mint máskor, 9-re célba értünk az ebéddel a gyerekekhez.

olyan, mint egy mókuskerék, nálunk már lassú szex sincs nemhogy egy gyors....:))

no azért legyünk vidámak hétágra süt a nap, sziasztok:))

2011. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem véletlen van a kérdés az ételek, italok kategóriában, így gondolom a kérdező arra kíváncsi, ki mit reggelizett, nem pedig arra, hogy ki mit csinált.


Én reggelire 2 szelet graham kenyeret ettem, vajjal, és 1-1 nagy szelet füstölt sajttal, + ittam 1 pohár tejet.

2011. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!