Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdted a reggeled? =)

Hogyan kezdted a reggeled? =)

Figyelt kérdés
Sok választ kérek.
2011. szept. 18. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem, megittam egy kávét, csináltam vajas pirítóst, el mentem boltba, most meg itt ülök :)
2011. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem,megittam egy kávét,elszívtam egy cigit:)
2011. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
9kor keltem, zuhanyoztam, fogat mostam, felöltöztem, most reggelizek szendót
2011. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
fél9-kor keltem megmosakodtam ittam kávét ettem pár falatot kimentem cigizni aztán vissza a gép elé
2011. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
felébredtem 6:30-kor, rájöttem, hogy vasárnap van, úgyhogy a másik oldalamra fordultam, és úgy maradtam 8-ig :) Aztán tus, hajmosás, kávé, 2 őszibarack, most kis motyogás könyvekkel, pakolászás az asztalomon, papírok rendezgetése, közben gép meg zene - szerencsére ma nem én főzök, az élet szép :)
2011. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem nyolckor, vagyis keltettek, mert jött be a család a "boldog szülinapot"-tal.Zuhany,fogmosás.Ittam 1 kávét, ettem 1 szeletet a tortámból(isteni csokitorta,nyami).Most legszívesebben elmennék egy hatalmasat sétálni, de rengeteget kell tanulnom a jövőhétre, úgyhogy az egész napomat végig tanulom :).
2011. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én is felkeltem,ittam 1 csésze kakaót ,mosakodtam,ilyesmik.most meg itt ülök.de sajnos majd tanulnom is kell még.
2011. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
dejó,nemcsak én tanulok egész nap:)én majd írni fogok:(
2011. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Felkeltem hétkor, majd 7:45-ig még az ágyban pihentem, aztán lefürödtem (hajmosás stb.). Tojást reggeliztem,fogat mostam, és itt vagyok. És nekem is m,ég rengeteget kell tanulnom <:(
2011. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

8felé felkelltem megittam 2 bögre teát, ettem sajtos, csirkesonkát korpás kenyérrel 2db paprikával, most itt ülök de mindjárt megyek mosakodás, fogmosás és megyek eszek egy almát, és megyek segítek anuynak főzni(húsleves kacasafarhátból, sok répával, káposztávaé és tésztával nyammi:) majd fasírtot csinálunk a darálthusi feléből, a másik feléből rakott padlizsánt mert volt még a kertbe egy kis padlizsán és felkell szedni mert holnaptól jön az őssz meg a sok eső és csak megrohad szóval az lesz ebédre meg abból vágunk le pár szeletett amit kirántunk mert apum nem szereti a rakott ételeket de a padlizsánt rántva igen:) meg sütütnk le kolbászt meg töltött csirkté csinálunk mert van egy pár szárazabb kenyér amit felhazsnálunk, meg szerintem főzünk pár szem krumplit és abból lesz hozzá vajas krumli mert sok a vaj itthon és el kell hazsnálni szóval ez lesz az ebéd, ha holnapra marad az jó lenne de fog is mert úgy csinálunk:) meg tegnap vscorára volt rizskoch mert volt itthon 1.5 liter tej ami holnap lejárt volna szóval azt megcsináltuk sok mazsolával aminek a fele elfogyott vacsorára ma meg a másik fele elfogy ebéd után olyan kis nasinak:)

majd aztán megyek kicsit kertészkedek, meh jól beások mindent(ilyen héjak komposzt féleség, meg vettünk szerves trágyát amit kiszórok ha holnap jön az eső jól bemossa a földbe) meg kell tanulnom is, mert 100%os lett a szerdai tz-m mikroszkóp elméletből és holnap meg biosz tz azt is szeretném minimum 3-4-re megírni

tegnap kitakarítottam a szobám szóval azt ma már nem kell

este már csak elmosogatok, felmosok, de csak akkor ha már minden étel elkészült, mindneki megvacsorázott, mert akkor anyum elmegy a gépen dolgozni, apum tv-zik tesóm pedig megy tanulni így én egyedül sürgök-forgok, majd megcsinálom a holnap szendvicsem a suliba meg megfőzöm a zabpehelykásámat, így reggel ha felkelek gyorsan be a mikróba ameddig elkészülök készen is van a forró zabpehelykásám hozzá vágok gyümit és már eszem is utána egy kv és megyek is suliba:)

szép napot nektek is írjatok ti is hogy miket csináltok most megyek is főzni:)

2011. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!