Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Már drágultak a chipsek a...

Már drágultak a chipsek a hamburger-adó miatt vagy még nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Mondom, ostoba ország ez! Vagy direkt csinálják. Én szeretnék egészségesen élni, már évek óta lemondtam a chipsről meg csokiról mekis kajákról meg mindenről ami egészségtelen. De rájöttem arra, hogy ha egészséges akar valaki lenni, akkor rá kell nagyon is fizetni! De most akkor mit válasszon az ember?! Ilyen árak mellett, komolyan sírhatnék van. És akkor behoznak még ilyen hamburger adókat. Hát normálisak ezek? Nem hogy ésszel is gondolkodnának végre. De hát mit is várhatunk tőlük..
2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ami raktáron van azt még a "régi" áron eladják. Ha elfogy jön az elvileg adóztatott árú.
2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bocs nem olvastam a hozzászólásokat és amit írtam már lényegében más leírta.
2011. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, raktáron lévő áruk vannak még, 1-2 hét múlva fogjátok észrevenni mindenen.
2011. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor még most kell olcsó chipsből bevásárolni:))) Én amúgy azért eszek chipset,mert szeretem az ízét. Amúgy nem dohányzom, néha iszom, ennyi "káros" szerintem még belefér:))
2011. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát én a matchban pl kb 330-350 hufért láttam chipseket, de a corásat 110-ért vettem, csakazértis alapon. :D

Am télleg kész vicc, aki napi szinten ilyet eszik, annak mindegy, én, aki ritkán eszem, akkor már szintén mindegy... csak bosszantásra jó, semmi másra.

2011. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én coopban láttam Red Bull-t 720-ért.
2011. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!