Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Már drágultak a chipsek a...

Már drágultak a chipsek a hamburger-adó miatt vagy még nem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen már drágultak szept 1-től elvileg de nem tudom lehet-e már látni még nem voltam vásárolni azóta
2011. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm:)

nem sűrűn szoktam enni de ilyenkor bezzeg megkívánom :D

2011. szept. 3. 21:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco-s Bears burgonyasnack múlt héten még 125 forint volt, ma 141 forintért vettem. Ennyit arról, hogy a gyártóknak kell kifizetni a plusz adót és hogy nem terhelhetik tovább a vásárlókra...
2011. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom drágultak.

Amúgy annyira vicces, hogy behoznak ilyen hamburger -adókat, de hogy az egészséges ételek meg sokszor megfizethetetlen... ez azért több, mint szemétség!

És akkor még ilyen adókat hoznak be. Nem hogy lejjebb vinnék az árat az egészséges ételeknek.:D

Kész vicc!

2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok ja eddig én is elítéltem ezeket a kajákat de nemrég mikor elmentünk egy meki előtt és megcsapott az illat úgy megkívántam be is mentünk ettük valamilyen retro burger junior vagy mi még az 250 ft volt szóval ott még nem drágult de majd fog hamarosan szerintem
2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem tudom, hogy ártanak-e a chipsek, de hogy nem használnak, az tuti. Teljesen felesleges ilyeneket fogyasztani. Csak felesleges kalória meg pénzkidobás.
2011. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
úgy tudom hogy a chipsnél meg a kólánál úgy van h ameddig nem jön új anyag addig nem drágul. tehát ami még raktáron van az nem lesz drágább
2011. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
uh, én ma voltam a tescoban, és az energia ital 440 ft (hell) a cheetos meg maradt 97 ft.........
2011. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
jó hogy még ezeket drágítják de hogy az egészséges termékeket nem csökkentik sőt volt a rádióban hogy a szőlőt meg még valamit megint emelnek volt olyan hogy 700 ft-ért láttam kilóját a szőlőnek a dinnyének meg 120-ért hol élünk?
2011. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a gyorséttermekre nem vonatkozik az új adó, tehát a hamburger-adó már nem az, aminek eredetileg készült..inkább chips és lónyál adó
2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!