Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Amikor energia...

Miért van ez? Amikor energia italt iszok? Részletesen lennt.

Figyelt kérdés
Mikor Monster energia italt iszok, rettentően bepörgök, és nagyon jó kedvem lesz. A Kólától is de az ehhez képest semmi... Tudom hogy van benne taurin meg ezek.. De mégis ez mitől van..?? És lehet e tőle későbbiekben valami bajom..? Előre is köszönöm a válaszokat... :P xd : ))))
2011. aug. 1. 20:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
tök jóó lenne ha sikerülne... Elsem hiszem h egy mai 12 éves igy gondolkozik...:O: )))
2011. aug. 1. 22:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszi! Remélem, tudtam segíteni, amigo! :)

És részvétem a szívedért!

2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most lefekszek :D
2011. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudtál és köszönöm :DDDDD joéjt
2011. aug. 1. 22:47
 15/15 anonim válasza:
Ja, bőven lehet bajod. Én gyakran ittam energiaitalokat, míg egy nap azt vettem észre egy doboz után, hogy mintha a szívem egy nagyot akarna dobbanni...Persze akkor azt hittem mástól van, de mikor pár napra rá megint ittam, akkor az utcán éreztem ezt megint és kicsit már szédültem is vagy nem tudom mi volt az. Szóval maradok a kávénál, igaz mind a kettőt csak az íze miatt iszom/ittam. Szóval az energiaital rossz, ne igyatok energiaitalt, Érteem? XD (komolyan)
2011. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!