Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Amikor energia...

Miért van ez? Amikor energia italt iszok? Részletesen lennt.

Figyelt kérdés
Mikor Monster energia italt iszok, rettentően bepörgök, és nagyon jó kedvem lesz. A Kólától is de az ehhez képest semmi... Tudom hogy van benne taurin meg ezek.. De mégis ez mitől van..?? És lehet e tőle későbbiekben valami bajom..? Előre is köszönöm a válaszokat... :P xd : ))))
2011. aug. 1. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért, mer qrva nagy az energiatartalma! És igen! Lehet bajod! Agyvérzés, szívroham, visszér, érszűkülés, vérrög! Ne igyál sokat!!
2011. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele :D Még bajom sose lett tőle, bár én nem iszok sok ilyesmit.
2011. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
komolyan?? :O:O eddig kb napi 1-et ittam már kb egy honapja...:OOO És akkor is ha sportolok mellette..??:O:O
2011. aug. 1. 20:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz akkor meg feleslege az energia ital mert alapból felpörögsz és felfrissül a vérkeringésed... Edzés közbe és utána nem vagy álmos max fáradt.
2011. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Ismerősöm is nagy energia italos volt addig amíg roham mentőt nem kellett hívni hozzá ugyanis annyira bepörgött hogy a szíve túl gyorsan vert és nem akart lassítani. ha nincs az orvos ő sincs. azóta nem iszik még kávét is csak hígítva!
2011. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az orvosin tanítják, hogy függőséget okoz.


Nagy hőgésben én azt tapasztaltam, hogy baromi melegem volt tőle, míg mások akik nem ittak energia italt ők nem izzadtak úgy.

2011. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát ez elgondolkodtatóó... :/:/ és én még ráadásul sziv beteg is vagyok...:/// Ez durva h mentő is elvihet...:S:S mert tényleg felgyorsul a szivem de akkor kitombolom magam és annyi.. Bár anyáék is megakarják tiltani pedig már 16 vagyok...
2011. aug. 1. 22:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Már 16 vagy... nem kortól függ, pont úgy mérgez minden korban, akkor meg ha szívbeteg vagy főleg fejezd be! Úgy értem, hogy max. évi 1-2, ha nagyon szereted, akkor 3-4, de ne többet, mert amit az első kommentben leírtam, az komoly! Vigyázz ezzel, mert nagyon veszélyes, drognak számít! Ugye, minden olyan dolog, ami változtat rajtad valamilyen formában lelkileg, pl. agresszívabb vagy, meg pörögsz ilyesmik. És a mentő tényleg jöhet érted! Ez tényleg nem egy játék ez az energia ital, és lehet, hogy pont ettől vagy szívbeteg. Nem fogod elhinni, de 12 éves fiú vagyok, anya védőnő, úgyhogy, szerintem fogadd meg tanácsomat!
2011. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem emiatt vagyok szivbetek... velem született lyukas szivem van :S:S hát elhiszem de évi 2-3 tejoisten .. probálom már két napja nem ittam de nagyon hiányzik :/:/:/
2011. aug. 1. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, igaz, ez így nagyon nehéz... nem is egyből kell leszokni, hanem az addig ivott mennyiséget egyre csökkentsd! Pl. ha eddig heti 1 litert ittál, csökkentsd heti fél literre, és így tovább, meglátod, egyszer azon kapod magad, hogy nem is ittál egész héten, és nem is hiányzott.
2011. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!