Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg lehet szeretni egészséges...

Meg lehet szeretni egészséges ételeket (zöldségek, főzelékek) ha csak azt eszem 2-3 hónapig?

Figyelt kérdés

Talán kicsit elborult ötletnek tűnik de már elegem van h nem eszem normálisan.

Nem szeretem túlságosan az ilyen kajákat h saláta, zöldségek, főzelékek, gyümölcsök, csak húst eszem hússal meg sültkrumplit, tészákat pizzát szóval zsíros kajákat.

Ha lehet választani köretet sültkrumplit eszem. Nem az a baj a baj a salátával h undorodom tőle de nem szeretem.

Ez az étrend nagyon zavar mert hiába sportolok (amennyi belefér az időmbe) nem nagyon tudom a fölösleges kilókat leadni, ráadásul szeretném megóvni az egészségemet...


Lehet h hülye ötlet, de azt találtam ki, hogy megkértem a barátnőmet, hogy mostantól csak egészséges köretekkel készítsen kajákat, vagyis mindennap csak saláta lesz hússal vagy főzelék. Tésztát, pizzát, sültkrumplit, nem nagyon fogunk enni pár hónapig.

Szerintetek ha ennyi ideig nem eszem mást lehetséges h megszeretem az egészséges kajákat, mint pl. a barátnőm is szereti, és később majd ezt fogom választani köretnek?


2011. júl. 14. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez túl jó ötlet. Még jobban fogsz vágyakozni a sültkrumpli után, és az első adódó alkalommal betegre fogod enni magad.

Kezdj el enni salátát, főzeléket, de néha azért engedj meg magadnak olyasmit is amit igazán szeretsz.

2011. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezt 2-3 napig bírod ki és feladod, szerintem se jó ötlet

ha elfogadsz pár tanácsot akkor inkább illeszd be: PL

spenótos tészta, paradicsomos tészta, gombaszószos tészta, lecsó, töltött paprika hozzá mehet a főtt krumpli, lecsó, paprikáskrumpli, rakott krumpli spenóttal, paradicsommal így nem kell lemondanod a krumpliról

pizza-dobálj rá mindenféle zöldséget-gomba, kukorica, hagyma, paprika, kalifornia paprika, lilihagyma, brokkoli, paradicsom, szóval minél többet

rizshez keverj kukoricét, zöldborsó, lencsét, répát, fehérrépát, vajbabot, zöldbabot stb

és folyamatosan illeszd be akkor a főzelékekt, gyümölcsöket-ezt is megtudod szeretni de pl rizskocg, tejberizs gyümölcsökkel, sült husok, párolt husok sült gyümölccsel-pl ananász, alma, barack, nagyon finomak:)

befőttek, gyümölcsmártás krumplival, sóskamártás krumplival, gyümölcstorták, túrótorta sok gyümölccsel, gyümölcsturmix pl zabpehellyel, joghurtba keversz gyümölcsöt stb

sütöben sütsz krumplit teszel rá paradicsomkarikákat, sajtot, csinálsz hozzá kapros-petrezselyemes öntetett joghurtból

2011. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha eddig nem undorodtál tőle, na majd akkor ezek után fogsz, csak nehogy sárgasággal töltsd a nyári szabid valamelyik kórházban :D
2011. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!