Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi annak a híres kávénak a...

Mi annak a híres kávénak a neve? Lent részletek.

Figyelt kérdés

Tudom, így nehéz, de megpróbálom:D

fehér pohárban adják és fekete színnel van rajta egy női alak. nem az egész arca látszik, ha jól emlékszem, akkor csíkozva van?


2011. jún. 29. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:

meg is találtam a választ: [link]

:D

am ez a kávé miért olyan híres? finom? drága?

2011. jún. 29. 22:28
 2/6 anonim ***** válasza:
finom és drága.. pesten van pár starbucks kávézó,
2011. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem híres, csak felkapott.

kb meki szintű kávézó.

Persze nekünk magyaroknak baromi drága, de azért egy átlag amerikait nem vág hasra alkalomadtán.

Pesten van, de kávét nem igazán kapsz ezres alatt, ha meg a filmekből ismert ilyen-olyan moccachino szójatejjel, stbstbt akarod, az még több. xD

Itt azért menő, mert az amcsi filmekben azt látjuk, hogy mindenki ott veszi a reggeli kávéját, aztán milyen menő. :D

2011. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat :) lehet, hogy egyszer kipróbálom, de nem biztos... XD
2011. júl. 1. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:

nem nagy szám, és aránytalanul drága.

túl van értékelve a hülye amcsi filmek miatt.

2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Starbucks nem egy kávé, hanem az üzletlánc neve. Nagyon sokféle kávét árulnak (zacskóban is, hogy otthon megfőzhesd), valószínű, hogy te is találsz közte olyat, amelyik szerinted finom, olyat is, ami nem. Aránytalanul drága hely, a kávét papírpohárból inni meg olyan, mint bicskával enni a libamájat. Jobban jársz, ha minőségi szemes kávét veszel, otthon frissen ledarálod, megfőzöd és porcelán csészéből elszürcsölöd. Nem beszélve arról, hogy kávé cigi nélkül...
2012. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!