Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Érdemes teafőzőt venni?...

Érdemes teafőzőt venni? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Elég ócska már a teáskannánk, gondoltam veszek valami átlátszó kannát, és keresés közben láttam meg hogy van teafőző is.

Sokat fogyaszt egy teafőző?

Van esetleg átlátszó teáskanna, aminek olyan anyagból van az alja, hogy lehet a gáztűhelyre tenni?

Teáskanna, vagy teafőző.. az a lényeg, hogy átlátszó legyen és ne fogyasszon túl sok áramot (ha teafőző).

Ezen feltételek figyelembe vételével szeretnék egy kis segítséget kérni vásárláshoz.


2010. okt. 17. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
800-1200 Watt körüliek a hagyományos teafőzők. IKEA árul nagyon klassz teáskannákat. Vagy ott, vagy a KIKA-ban láttam üvegből készültet, műanyag fogóval. De arra konkrétan emlékszem, hogy 4990.- volt.
2010. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teafőzőre szavazok!Szét kell nézni az árak tekintetében,szerintem nem fogyaszt sokat.
2010. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!