Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Pringles tejfölös-hagymás...

A Pringles tejfölös-hagymás chipsjében találtam egy élő szárnyashangyát! Hogy kerülhetett ez bele?

Figyelt kérdés
Úgy megilyedtem, nem repült el mert vissza zártam a dobozba, még a hányinger is rámjött tőle. Írjak a gyártónak? Az biztos, hogy soha többé nem veszek ilyet. Ez volt az első és utolsó.
2011. jún. 26. 16:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Biztos nem a boltban történt valami, van a kupak alatt egy papír védőfólia is. E-mailt küldtem nekik és oda be kell írni a gyártási számot.
2011. jún. 26. 17:24
 12/17 anonim ***** válasza:

A szomszédok a fagyasztott zöldségben egyszer egy félbevágott egeret találtak. Lefotózzák és küldtek egy reklamálós levelet. Később kárpótlásként választhattak, hogy ismét mirelit zöldséget, vagy konzerv zöldséget kérnek. Persze magasabb értékben, mint amibe az ominózus adag kerül.

A helyedben lefotóznám a bogarat, és küldeném a levelet nekik. De arra figyelj, hogy biztos nem járt e le a szavatossági ideje, mert ha lejárt lehet, hogy arra fogják.

2011. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De buták istenem!:) Ha lejárt a szavatossága és úgy van benne, az nem a szavija miatt van arra nem gondolnak? - Nem járt még le. 2013. 05. 18.-ig jó.
2011. jún. 26. 17:32
 14/17 anonim ***** válasza:

élelmiszeriparban dolgozom. hidd el, amit írtam Neked.

ajánlott levél, plusz a csomagoláson lévő azonosítók.

az e-mailt kitörlik és kész. a postai levélnek minden cégnél nyoma van, és mondom, hogy nem vizsgálódnak, hanem igyekeznek valamivel kárpótolni.

(erre is megvannak az emberek )

üdv.

2011. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint a Pringlest nem itt gyártják, szóval mire azt idehozták, lerakat, onnan megrendelte az üzlet, leszállították nekik az elosztóba, onnan kivitték az üzletbe, ott állt valamennyit tuti, mert nem olyan árú chips, hogy elkapkodják az emberek... szerencsétlen hangya 63-szor leélte volna az életét, még ha kaja van is, levegő neki is kell az élethez.

Ha a csomagolás sértetlen, akkor szinte tuti, hogy azután került bele, hogy kinyitottad. Amúgy semmi bajod nem lesz ha megeszed se. Nem lehet minden műanyagből. :D Utálom a bogarakat, de azért... múltkor ettem a málnát, ahogy az lenni szokott, előbújt az egyikből egy ronda nagy fekete bogár. Kivágtam az ablakon, ettem tovább, most mi bajod lenne tőle?

Persze írhatsz a gyártónak, leglaább kapsz némi ingyen kaját. :D De azért egy kis vacak szárnyashangya nem a világ, főleg, hogy mostanában minden tele van velük (nálunk legalábbis idényük van, úgy látom)

2011. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Félbevágott egér? :-O szegényke :( Ezek után ha egy fél hangyaboy mászik ki a kajából is nyugodtan fogok felsóhajtani :D

Kérdező, kíváncsi vagyok a válaszreakcióra, majd írd ám meg nekünk!

2011. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A végén nehogy küldjenek 1 pringles-s dobozba bogarakat :D:D:D
2011. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!