Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Pringles tejfölös-hagymás...

A Pringles tejfölös-hagymás chipsjében találtam egy élő szárnyashangyát! Hogy kerülhetett ez bele?

Figyelt kérdés
Úgy megilyedtem, nem repült el mert vissza zártam a dobozba, még a hányinger is rámjött tőle. Írjak a gyártónak? Az biztos, hogy soha többé nem veszek ilyet. Ez volt az első és utolsó.
2011. jún. 26. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom érdemes-e írni nekik. Lehet, hogy válaszra sem méltatnának. Ugyanakkor meg lehetne próbálni, hisz még az is lehet, hogy kárpótolni akarnak majd valahogy, valamivel :)

Én nem túl régen konzerv halat ettem, és egy kukacot találtam benne... már félig megettem, mire a kukac előkerült. Gondolhatod. Többé halat nem akarok látni :(

2011. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Hát szerintem írjál nyugodtan nekik... Hihetetlen milyen pofátlanok ezek a csipsz gyártók.. Pff.. Nem hagynám annyiba
2011. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Dymo ***** válasza:
85%

örülj hogy nem kellett felárat fizetned a plusz fehérje miatt :DD


amúgy tuti véletlenül került bele, marha nagy egy ilyen gyár.

2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúj, na, egy időre elvetted a kedvem a csipsztől. :) Na, jó, nem...


Apám, írj nekik, valszeg válaszra sem méltatnak, de egy próbát megér.

2011. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lehet küldenek egy zacskó bogármentes csipszet.. kárpótlásért...

Vagy csipszmentes bogarat >:)

2011. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Meg fogom nekik írni a levelet, ha már ilyen drágán adják. Most akkork kidobjam? Nem tudom kinek lenne ezek után kedve megenni.
2011. jún. 26. 17:01
 7/17 anonim ***** válasza:

a szavidőt és a vonalkódot vágd le zacsiról és azokat mellékeld a levélhez.

az iktatón átmegy, mindenképpen megkapja a reklamációs leveleket a kereskedelmi igazgatóság.

a mi cégünk / nem chipses:)/, általában a termék értékénél nagyobb vásárlási utalvánnyal kárpótolja a vevőt.

veszteni valód nincs.

üdv.

2011. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyu, én még nem ettem olyan chipset, de.., az a hengeres... csak kupak és kész? nincs olyan ezüstfólia rajta mint mondjuk az instant kávékon? arra célzok, hogy nem lehet,hogy már felnyitották elötted a boltban? ha sértetlen védöfolia volt rajta akkor csak annyit tudok hozzáfüzni,hogy ha még élt a bogár akkor tuti friss a termék :D
2011. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

a lányom írt valami vajkaramella gyártó cégnek, hogy a hirdetett omlós helyett,kőkemény, fogakhoz ragadó terméket vett.

a cég küldött neki egy doboz vajkaramellát, amiben 24 !

zacskó cukor volt.

a nagy cégeknek a presztizs fontos, mindent megtesznek a jó hírük megatartásáért.

úgy, hogy ne add fel:))

2011. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
28%
És akkor mivan ha EGY darab szárnyashangya van a chipsbe? Pár morzsát megevett biztos.. Az állatok tisztábbak az emberek kezénél! Nem kell ezért bűnbe esni,rögtön írni a gyártónak.. Edd meg nyugodtan...Ez a világ hova fejlődött istenem...
2011. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!