Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ettermi/Kocsmai ital rendelesn...

Ettermi/Kocsmai ital rendelesnel miert baj ha "csak" uditot iszom?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam hogy ha kocsmaba, bar-ban iszol ha uditot rendelsz huzzak a szajukat. Pedig az udito sokszor meg dragabb is mint pl. a sor. Akor meg miert? Talan a beszerzese dragabb? Vagy ugy gondoljak abbol nem fogsz annyit meginni mintha pialnal?

Pedig hanyszor latok embereket ha osszeszamolom mit fogyasztottak kozelebe sem er annak amit uditore koltottem.

Szerintetek miert van ez?


2011. jún. 24. 20:59
 1/4 Anyomika válasza:
Ha bemész egy rakás oroszlán közé zebraként jó hogy neked esnek. A kocsmák 80% a minimálbérüket ott elbaxó alkesz.
2011. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy: sztem ezt azért nagyrészt beképzeled.

Kettő: ha nem tetszik a hely, ahova jársz, válts.

2011. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert azzal nem tudnak annyit csalni, mivel nem leszel spicces. Vagyis is egy idő után nem tudnak lehúzni...
2011. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kocsmába nem járok, így passz. De jó pár étteremben megfordultam már, soha nem rendeltem alkoholt, és még soha nem éreztem, hogy ez probléma lenne. Ja, és több szálloda bárjában rendeltem már alkoholmentes koktélokat, ott sem éreztem, hogy ez gondot okozna. Szerintem ezt rosszul érzed.
2011. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!