Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a mekis hamburger...

Igaz, hogy a mekis hamburger nem romlik meg?

Figyelt kérdés

[link]



valaki kipróbálta már hogy tartogat egy hambit ,hogy megnézze mikor romlik meg?


2011. jún. 3. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság! Épeszű ember ilyen hülyeséget hogy hinne el?Itt kilóg a ló lába ostoba hazudozás van a szövegben.Az írója egy biológiai és kémiai nanalfabéta!
2011. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy feladom találós kérdésnek, mi a szövegben a hazugság? Kettő van de az óriási hülyeség egy szám és egy állítás.
2011. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják az vagy, amit megeszel és állítólag némely felelős az időskori betegségért..
2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez igaz-e, viszont az tuti igaz, hogy a McDonalds kaja egyáltalán nem egészséges. Ha meg ez igaz, amit itt írnak szerintem az már rég feltűnt volna másnak is és nem árulhatná a termékeit, mert ha nem kezd el rohadni, az azt jelentené, hogy az ott benne nem is hús, hanem valami más.
2011. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
basszus... csak a képet néztem meg. -.-' holvan belőle a zöldség, meg sajt (meg nemtudom mi van benne, nem szoktam ilyet enni) ami elkezdene rohadni? naná hogy hónapokig eláll a kiszáradt zsemle.
2011. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Gondold végig, mi romlana meg benne.

Mű zsömle, mű, előre darált hőkezelt hagymadarabok, mű ketcup, tápanyagtalan hús, uborka, ami már savanyúság, meg mustár.

Amikor ettem egy sajturgert, úgy jött ki belőlem másnap, ahogy megettem.Ez egy nulla kaja.

2011. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ajánlom a super size me nevü filmet

ott pl. az egyik mcdonaldsos faszi mondott valami olyat amit nem kellett volna, másnap már nem kellett mennie melózni :D pénz van az egészben...

a cigi is káros mégis árulják, sőt mennyiért..

2011. jún. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!