Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel tartsam életben magam...

Mivel tartsam életben magam ma éjjelre?

Figyelt kérdés
Valami étel/ital? Kávétól elalszok... :D Jó hosszú anyag megtanulása előtt állok, valamivel éberen KELL maradnom!
2011. máj. 31. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak koffeint tudok javasolni, kávé, energiaital, esetleg fejenállás, NAGY szellőztetés, 5 perc ugrálás, hidegzuhany, hirtelen ennyi ugrott be.
2011. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A főkérdést elolvasva azt gondoltam, Hál'Istennek, valaki nem akar meghalni:)

Félre a tréfát: szerintem félóránként csukd le a szemed és memorizáld az olvasottakat. Előtte csinálj igazi zöld teát, jobban élénkít állítólag, mint a kávé. Többször mozogj egy kicsit, vagy ha van lehetőséged, fuss 10 percet.

2011. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hallgasd a Kiss Erzsi akusztikot az MR2-n, igaz, nem étel, de ébren tart.
2011. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igyekszem minél többet megfogadni :D
2011. máj. 31. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem igazi szálas zöld teám van, de nyomába nem ér a kávénak (élénkítés terén).

Ma éjjel én is virrasztani fogok, én energiaitallal tankoltam fel. vettem hármat, az csak kitart. Hasznos lehet, ha nem egyhelyben ülsz folyamatosan, hanem például átülsz az ágyra, aztán járkálva tanulsz, állva, leülsz a padlóra stb.

A szellőztetés, mozgás is jó. De azért koffein nélkül azok sem hatnak sokáig.

2011. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igaz, hogy későn, de máskorra jól jöhet

fekete kávé, gabonakávé

fűszerek, vöröshagyma, fanyar gyümölcsök-lime, citrom, narancs, zöld alma, szeder és még ezt is locsold meg citromlével

limemos, citromos, hal, citromos-ecetes salátával, savanyúval

tejbegríz citromöntettel, fahéjjal, mákkal

2011. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó erős fekete tea, csokoládé, kóla és a hideg zuhany akkor, amikor álmosodni kezdesz.


Üdv!

2011. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, egyáltalán nem jó ötlet szerintem az éjszakai tanulás, mert másnapra teljesen totálkáros leszel, ha meg vizsga előtti éjszaka csinálod, akkor akár el is hasalhatsz a vizsgán, mert nem fogsz tudni teljesíteni.

Üdv: egy csaj

2011. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!