Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért adnak a kínai éttermekbe...

Miért adnak a kínai éttermekben akkora adagot, hogy a negyedétől/felétől jól lakok? Vagy a kajában van valami? :D

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kisétkű ember, szeretek jókat enni, de a kínai kaja, mindig kifog rajtam. Max. a felét tudom megenni. :D A kajában van valami, hogy ennyire laktat? :D
2011. máj. 19. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megszoktam enni az egészet de tényleg elég laktató:D
2011. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

én is így jártam.Nagyon finommal.

A legkisebb adagot kértem,nagyon éhes voltam és a felét SE tudtam megenni:S de eltetettem:)

2011. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt kívánom,hogy mindenkinek ilyen jellegű kérdése legyen...:)
2011. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok,mondjuk meg is buggyantják rendesen,és nagyon laktató is :D
2011. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mindenbe tonna szójaolaj meg szójaszósz van ami baromi nagy kalóriatartalmú. Amúgy szerintem ezek nagytételben rendelik az alapanyagokat kintről, és nyilván van valami elosztójuk mivel a magyar hipermarketekben stb-kben alig van mennyiség a keleti kajákból, kétlem, hogy az a rengeteg kínai étterem az osanból és társaiból vásárolná össze a dolgait...
2011. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
A kínai kaja éri meg legjobban, nekem is mindig van maradék és felennyiból kajálok, mint máshol. Most mondhatnék olyan lejárt 'poénokat', hogy a kutyahús biztos laktatóbb stb. De nem hiszem, hogy a kínai kaj egészségtelenebb lenne, mint egy mekis menü.
2011. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
amúgy a kedvencem a rákchips, és az édes csípős szezámmagos csirkepörkölt :):) A magyar konyha elbújhat :D
2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az iylen chipsgyártó cégek is tök hulyék, hogy nem árulnak csak krumplichipset.. Sztem nagy sikere lenne a rákchipsnek, ha lehetne zacskókban kapni..
2011. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lidlben lehet kapni rákszirmot és egyszer vittem ismerőseimnek, voltunk kb 15-16an és kb a felének ízlett a másik felének nem.
2011. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Azért abba kevésbé gondolnak bele az emberek, hogy amiket a kínaik ajánlanak, kb ugyan azokat eszik ők is..ezek náluk "hétköznapi" ételek. Én meg nem igen láttam kövér kínait, sőt kövér ázsiait..életemben ha 3×. és csak itt magyaro.n
2011. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!