Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi finomat főzől ma/fogsz ma...

Mi finomat főzől ma/fogsz ma enni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 08:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sós csirke sült krumplival és savanyúsággal. Előtte esetleg a hétvégéről maradt húsleves.
2011. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

huu de finomakat esztek

én babos-répás-husos-zöldborsós ragut ettem párolt rizzsel és párolt répával, zöldborsóval:)

holnap nálunk is zöldbabfőzelék lesz vagdalttal és eperkrémes palacsinta:)

2011. máj. 17. 19:41
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nálatok sem maradna éhen az ember:)

Ez a mai ragud érdekelne hogyan készül. Leírnád? Köszi:)

2011. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

hát én úgy csináltam, hogy a husit felkockáztam, egy láposba pici olajon hagymát piritottam, majd rá a husi kocka, só, bors, füszerek ízlés szerint, majd felöntöttem vízzel, és úgy fél óráig főztem

egy másik lábosban a babot, répát, zborsót, fehérrépát kis olivaolajon pároltam úgy 20 percig, a rizst ahogy rá van írva a csomagolásra megfőztem

majd amikor készem lettek a zöldségek és a rizs is kis tejszínnel vagy tejföllel összekevertem, a hús elkészült, a rizsre rászedtem a husit, majd egy kis reszelt sajtot szórtam rá, és még vágtam rá petrezselymet

nagyon egyszerü és finom étel, próbáld ki:)

2011. máj. 18. 09:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Ezt meg fogom csinálni. Nagyon jól hangzik:)
2011. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mézes vargányával, aszaltszilvával, és feketeerdei sonkával töltött jércemell lilahagymás-kacsamájas mártásban. Köretnek krumplikrokett. És egy pohár 1990-es évjáratu Cabernet Sauvignon
2012. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a desszertet elfelejtettem: epres túrótorta juharszirupos kesudióval tálalva
2012. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!