Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 90 g chips elfogyasztása...

Napi 90 g chips elfogyasztása sok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem chipsfüggő lettem. Illetve bármilyen krumplis ételt imádok, de pihenéskor, olvasáskor chipset eszem. Nagyon hizlal? Hátrányai?
2011. máj. 6. 16:07
1 2
 11/15 anonim válasza:

Hát nem valami jó. Próbáld legalább több napra elosztani ugyanazt a mennyiséget. Vagy legalább egy nap kihagyni.


A chips-ben sajna nem csak krumpli és só van, hanem sok egyéb ízfokozó stb. Nézd meg a zacsiját és nézz utána az összetevőinek. Ezek sajnos valójában méreganyagok. AZért is hízunk meg tőle, mert a test a zsírba raktározza el a mérgeket.

2011. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, illetve az anyagcserétől függ. Tavaly novembertől idén márciusig én is sok chips-et ettem a rendes étkezéseken túl, de közben én folyamatosan fogytam. :D ^-^ Pedig ettem már KB 140 grammos chips-et is. Először úgy voltam vele, hogy 2 napi adag lesz, de simán begyűrtem egyszerre. "Hoppá! Elfogyott." XD Enyhén én is chips-függő lehettem, de hirtelen, magától elmúlt. Mostanában nem eszek chips-et.
2011. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hehe:D Az nem bánnám ha elmúlna:D

Én is elég régóta eszek chipset, eddig még nem híztam el tőle, de nyilván ezek a méreganyagok és zsírok nem tesznek jót. Mondom, nem eszem mindennap de azért elég gyakori eset.


A közbeszóló okostojásnak mondanám, hogy rajta kívül mindenkinek leesett, hogy nem 90 grammtól akarok 10-20 kilót hízni, hanem a rendszerességtől.


Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 6. 19:16
 14/15 anonim ***** válasza:

vigyázz vele, mert amikor 18 voltam, én is pont úgy rákattantam mint te... őrült finomak, de főleg az ízfokozók miatt, és totál egészségtelen. Kb egy év alatt híztam tőle négy kilót, de nem az zavart, hanem inkább az, hogy drága és egészségtelen. Erővel szoktattam le róla magam, és azóta is kerülöm, mert tényleg függőséget okoz.

Szerencsére a kilók maguktól lemenetek utána:)

2011. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, lehet ilyenkor támad a chipsfüggőség:D
2011. máj. 6. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!