Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 90 g chips elfogyasztása...

Napi 90 g chips elfogyasztása sok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem chipsfüggő lettem. Illetve bármilyen krumplis ételt imádok, de pihenéskor, olvasáskor chipset eszem. Nagyon hizlal? Hátrányai?
2011. máj. 6. 16:07
1 2
 1/15 Tinker Bell ***** válasza:
90%

Úgy gondolom, hogy ha valóban minden nap eszel akkor igen!


Inkább kevésbé zsíros ételeket egyél.

2011. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy csomag kb. 500-600 kcal. Csak akkor hizlal, ha összességében túlléped a napi kalóriaszükségletedet. Tehát, ha egy nap megeszel 2 csomag chipset, attól nem hízhatsz el, de ha rendesen eszel normális kajákat, és emellé, nasinak eszed a chipset, akkor igen, hizlal.
2011. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem minden nap eszem, de hetente háromszor azért igen...
2011. máj. 6. 16:18
 4/15 A kérdező kommentje:

Gondolom az étel összetételét nem feltétlen a jó irányba tolja el. Nem hiszem, hogy átlépném a napi kalóriaadagot, van amikor délután eszek egy zacskóval, és onnantól egész este semmi, csak a reggeli a következő..

Nem tudom le kellene-e szoknom..

2011. máj. 6. 16:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Le kellene.
2011. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bányai Károly ***** válasza:
44%
Kalóriát le lehet kakálni nagy ívben, ha más szénhidrátból kevesebbet eszel. A chipssel az a fő baj, hogy lehető legszutyokabb zsírokat teszik rá, amik tele vannak transz-zsírsavakkal, ezek pedig vastagon szívinfarktust okoznak. Amerikában 15 éves körüli gyerekek érrendszere úgy néz ki miatta, mintha 70 évesek lennének. Chipsből egy gramm is több, mint sok.
2011. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező! Hogy akarsz 90 grammtól 10-20 kilókat hízni?? Áruld már el, esküszöm varázslóiskolába iratlak.
2011. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bányai Károly ***** válasza:
96%
Szépen lassan lépésről lépésre összejön. Egy 200 literes hordót is tele lehet cseppenként tölteni.
2011. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
61%
Az nem baj, hogy valaki chipset eszik, én is szeretem a hagymás tejfölöset, de nincs értelme naponta enned belőle. Annyi más, különleges finomságot kóstolhatsz meg, és a szervezeted is örülni fog, ha nemcsak egyfélét eszel. Egyél gyümölcsöt, zöldséget, aszaltat, mogyorúféléket, annyi változat van arra, hogy a szervezeted és magad insipráld, ne ragadj le a krumplinál. Azt nem is írom, mert tudod, hogy enem a legegészségesebb, de biztos tudod, amit eszel, azzá leszel!Érezni fogod magadon, a tested, a bőröd, a lelked is jobban érzi magát, ha nem mindig a krumplit tömöd magadba. Próbálj ki mást is, a változatosság gyönyörködtet :-)
2011. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Attól is függ mennyire vagy hizékony,meg mennyit eszel egy nap.Nekem pl. kiskorom óta a kedvenceim a krumplis ételek,sültkrumpli,chips,gyakran eszem.

Mégis 20évesen, 164cm,44kg vagyok,egy dekát se hizok.

2011. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!