Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rendszeresen eszel? Napi...

Rendszeresen eszel? Napi többször keveset?

Figyelt kérdés

Úgy értem figyeled hogy pl mindennap egyél zöldséget, tejterméket, húst stb..

érdekel, hogy minőségre és mennyiségre is jó legyen


2011. máj. 2. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos nem! Nekem se időm se pénzem arra, hogy törekedjek a minőségre, a megfelelő időpontokra, és az étkezések számának betartására. Ma eddig pl. 2x ettem, délelőtt egy zacskó chipszet, du. egy tányér levest.


Tegnap 1x ettem egész nap, délben egy tányér levest, egy rántott sajtot és rizst.

Mivel nálunk a család nem híve az egészséges étkezésnek-életmódnak, ezért kénytelen vagyok azt enni amit anyu főz.


Talán majd akkor valósítható meg, ha már külön költözöm és én gondoskodok az élelmiszerekről. Addig maradnak a tápanyagban nem túl gazdag, méregnek nevezhető kaják. :)

2011. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, reggelire eszem valami reggelifélét (fornetti, müzli, joghurt) olyan 9-11 között, ebédre/vacsorára 13-17 között meg általában rendelek valamit, pizzát, tésztát, sushit vagy salátát, aztán a maradékot eszem vacsorára is, vagy pedig ha van itthon valami nassolni való akkor azt, olyan 20-22 között (vagy később, sokáig szoktam fent lenni). Tejtermékek közül tejet szoktam inni és annyi, zöldségeket nem nagyon max ami a pizzán van, gyümölcsöt viszont szoktam venni, főleg narancsot, kiwit és banánt. Azt eszem és akkor amikor jól esik, emellett szedek mindenféle vitaminokat pezsgőtabletta/tabletta formában, nekem ez így pont jó.
2011. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Napi kétszer eszek, először délkörül másodszor 6 körül. Sose ettem rendszeresen, a gyomrom már annyira össze van szűkülve, hogy egy falat se megy le a torkomon délelőtt, délben is úgy kell magamba tuszkolni némi ételt. :(
2011. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi kétszer eszek, reggel 9 körül és délután 4-5 körül. Nekem ez így jó. Én eszek annyit reggel, hogy kitart délutánig.
2011. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem!

Csak vacsorázom!:/

2011. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 doboszoli ***** válasza:

Felkelés után max egy órával, ami inkább fél óra bőségesen reggelizek. Ez nálam törvény.

Az ebéd van, hogy elmarad, vagy csak néhány falat.

Vacsora pótolja az ebédet.(meg is látszik)

2011. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, mivel szoptatok. Amíg dolgoztam, néha elfelejtettem enni is a sok meló közepette.... de aztán észhez tértem, és figyelek arra, hogy naponta 3szor egyek, sokat igyak, és műkaják kiiktatva. No meg az aszpartam.


Üdv!

2011. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naponta 4x-5x étkezem!Reggeli mindig 9ig.11körül csak bekapok valamit(pogi,joghurt...ilyesmik)ebéd 12-13között(leves vagy húsos étel),délután 15-17között megint valami ajándék(csoki vagy gyümölcs).Este 7kor pontban pedig szendvics.Mindig keveset eszem,csak éppen sokszor,de így is csak 50kg-ot nyomok. 32/nő
2011. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!