Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a Hulalával?

Mit csináljak a Hulalával?

Figyelt kérdés
Vettem akciósan a Tescóban Hulala tejszínhab-sprayt,mert annyit hallottam már itt róla.Ehetetlen,mintha szappant ennék,de nem csak Nekem,senkinek sem ízlik a családban.Mire,vagy mibe használjam el,kidobni nem szeretném,csak végső esetben,mert azért nem volt annyira olcsó.
2011. ápr. 23. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A Hullala tejszín isteni finom, de a habspray tényleg vacak. Én kidobtam, de a tejszínjükbøl nyugodtan vehetsz, abból garantáltan finom tejszínhab/sütialap/akármi lesz.
2011. ápr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rakd be a hűtőbe, nyáron fagyi kehelyhez csoki-, eper-, áfonya,-, stb öntettel nyakon öntve hátha elfogy.

Egyébként itt a Hulala cukrászhabot (amit te versz fel)szokták emlegetni, mert könnyű vele dolgozni, nem esik össze, de az ízéről nagyon megoszlik a vélemény.

2011. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Ha tényleg nem szeretnéd kidobni, akkor szerintem feldobhatod vele a szexuális életeteket a pároddal. Persze ha nyitott vagy ilyesmire.
2011. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Nem a hulala hab-sprayt dícsérték, hanem a sima hulala tejszínhabot. Nem ugyanaz. a kettő.

Ha nem izlik, és sehogy sem jön be, akkor családon belül passzold el valakinek, hátha bejön ott valakinek.


Üdv!

2011. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
tedd fel a www. ad6kap6.hu-ra, és cseréld el valamire.
2011. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Kávéba jó lesz az :D Amúgy a hulala tejszín isteni, nekem is az van a tortámon:D
2011. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tinker Bell ***** válasza:

Én is mindig a Hulalát veszem, mert imádom(és nem csak én, hanem az egész család), könnyű vele dolgozni, szép. De csakis a dobozost szabad venni.


Ezt a habot most felhasználhatod olyan sütikhez, amiben a krémet tejszínnel kell lazítani. Akkor a domináns íz a krém lesz, nem a tejszín.

2011. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!