Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van egy lejárt mézes mustár a...

Van egy lejárt mézes mustár a hűtőmben, jó még?

Figyelt kérdés
Elég durva, nemrég találtam meg az ajtóban, valahogy oda sosem nézek. 2010. május 10-én lejárt, de jól záródó a flakon. Megkóstolni nem mertem, de kinézetre, illatra normális. Húst akarnék pácolni vele, de hát ez mégiscsak majdnem egy év, elképzelhető, hogy mégis jó?
2011. ápr. 8. 21:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A cukor: A hosszú állás miatt a szemek összetapadnak, úgy jár vele az ember X idő után, mintha csak úgy kint tárolnád a szabadban. Légmentes csomagolásban korlátlan ideig eltartható, a papír tasakjában viszont nem, ezéer van rajta szavatossági idő.


Liszt: Ugyanúgy, mint a cukornál, plusz még némi zsisziket is "összeszedhet" idővel.


Papírzsepi: Az az agyon feldolgozott papír "meggyengül" az állás során és amikor használnád a "cucc" a tenyeredbe megy...

2011. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!